DreamGrip Evolution PRO - Uniwersalny, regulowany zestaw do smartfonów, aparatów cyfrowych i lustrzanek

Kod: 18-004
U$130.90 U$64.90 Cena netto: U$54.08
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

DreamGrip Evolution PRO - uniwersalny, regulowany zestaw do smartfonów, aparatów i lustrzanek cyfrowych. Ten zestaw pozwala maksymalnie wykorzystać urządzenia, jednocześnie pomagając w tworzeniu profesjonalnych nagrań wideo.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

DreamGrip Evolution PRO - uniwersalny, regulowany zestaw do smartfonów, aparatów i lustrzanek cyfrowych. Ten zestaw pozwala maksymalnie wykorzystać urządzenia, jednocześnie pomagając w tworzeniu profesjonalnych nagrań wideo. Zestaw jest kompatybilny z każdym nowoczesnym smartfonem , a ponadto można na nim zamontować najbardziej profesjonalne dodatki i rozszerzenia do fotografii i wideo , aby zmaksymalizować jakość produkcji na najwyższym możliwym poziomie. Zestaw będzie zdecydowanie doceniony przez twórców wideo, takich jak youtuberzy i blogerzy, ponieważ pomaga uchwycić niesamowite obrazy za pomocą tylko smartfona. Zestaw zawiera regulowaną konstrukcję, dwa filtry optyczne 52 mm (CPL i ND2), osłonę przeciwsłoneczną i pasek na ramię. Zestaw może być używany ręcznie lub zamontowany na statywie lub zamocowany przyssawkami.

regulowany zestaw uchwytów do snu dla kamer

DREAM GRIP EVOLUTION PRO - konstrukcja składa się z kilku odłączanych elementów. Dwa opatentowane lekkie aluminiowe gąsienice w górnej i dolnej części są połączone gwintami 1/4 "z dwoma kształtowanymi uchwytami, tworząc solidną ramkę razem, a ukształtowane uchwyty zapewniają stabilne trzymanie podczas nagrywania , a jednocześnie są przechylane na boki możliwość dołączenia oświetlenia zewnętrznego w maksymalnej odległości od siebie dla lepszego oświetlenia obiektu przy minimalizacji cieni itp. Można dołączyć inny profesjonalny sprzęt, w tym monitory, dodatkowe kamery, światła, mikrofony, źródła zewnętrzne itp. Konstrukcja obejmuje również uniwersalny uchwyt do montażu smartfona, który po włożeniu smartfona musi być ustawiony w określonej pozycji i ustawić dostarczony obiektyw na wysokość optyki smartfona, przesuwając go w górę lub w dół.

Pakiet zawiera także 2 filtry do optyki - Filtr CPL, który pomaga kontrolować odbicia na wodzie, szkle i innych powierzchniach, a także kontrast podczas słonecznego dnia i kilka innych efektów. Drugi filtr ND2 jest szczególnie przydatny podczas fotografowania z ręcznym ustawianiem kamery w celu zmniejszenia przepuszczalności światła do połowy.

dream grip evolution pro

DREAM GRIP EVOLUTION PRO

Zawartość Paczki:

1. Konstrukcja DREAM GRIP
2. Regulowany pasek
3. Śruby mocujące (3 rodzaje)
4. Filtr CPL 52 mm CPL w / pp worek ochronny
5. Filtr ND2 52 mm ND2 w / pp worek ochronny
6. Czarny filtr papierowy
7. 37-52 osłona przeciwsłoneczna do optyki
8. Czarny papierowy schowek
9. Folia PVC absorbująca światło
10. 1/8 standardowych śrub ze stali nierdzewnej
11. Standardowe śruby 1/8 i uszczelki silikonowe
12. gwint 1/4 "
13. Podwójny gwint 1/4 "z dwoma silikonowymi uszczelkami
14. Pojemnik uniwersalny
15. Specjalna osłona

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen