Zestaw 3 profesjonalnych soczewek DreamGrip VISIO PRO

Kod: 18-006
445.50 zł Cena netto: 371.25 zł
Zamów Czas dostawy - około 1-3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
+

Zestaw 3 profesjonalnych obiektywów DreamGrip VISIO PRO zawiera wszystkie niezbędne obiektywy, aby uzyskać profesjonalną jakość nagranych zdjęć i filmów.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Zestaw 3 profesjonalnych obiektywów DreamGrip VISIO PRO zawiera wszystkie niezbędne obiektywy, aby uzyskać profesjonalną jakość nagranych zdjęć i filmów. W zestawie są trzy obiektywy, w tym szerokokątny obiektyw x0,6, teleobiektyw x2 i obiektyw makro x10 . Korzystając z tych obiektywów, można robić znacznie lepsze zdjęcia dzięki różnym kątom widzenia, głębi ostrości i efektów wizualnych. Soczewki Visio mają wyrafinowaną profesjonalną konstrukcję optyczną i są połączone z wieloma elementami optycznymi. Soczewki optyczne wykonane są z dużą precyzją i pokryte wielowarstwową powłoką antyrefleksyjną . Zostały one zaprojektowane, aby umożliwić przechwytywanie ujęć pod różnymi kątami, aby wybrać odpowiednią długość ogniskowej i wyświetlić obraz z najlepszego możliwego widoku.

visio do obiektywów szerokokątnych Obiektyw szerokokątny. Zapewnia większy kąt widzenia do 40%. Zapewnia perspektywę filmową z powiększaniem przestrzeni, którą można uchwycić, odpowiednią do zdjęć panoramicznych z nieskończonym ogniskiem, na przykład krajobraz. Może być również używany w małych przestrzeniach, takich jak korytarze, gdzie dzięki temu obiektywowi można uchwycić więcej obiektów na zeskanowanym obszarze.
visio do teleobiektywu Obiektyw teleobiektywu - przybliża obiekty i działa na zasadzie lupy, więc obiekt uchwycony przez ten obiektyw będzie wyglądał dwa razy bliżej tego, czym jest. Nadaje się szczególnie do robienia zdjęć portretowych. Za pomocą tego obiektywu można ustawić ostrość na wymaganym obiekcie, a tło za nim będzie niewyraźne, idealne do portretów.
obiektyw makro Obiektyw makro - ma współczynnik powiększenia 10x, dzięki czemu obiekt jest większy niż 10-krotny jego rzeczywisty rozmiar. Dzięki temu obiektywowi możesz uchwycić świat z widoku mrówki ze wszystkimi szczegółami, których ludzkie oko nie jest w stanie uchwycić. Obiektyw ma stałą ogniskową około 2,5 cm (nie więcej niż 1 cal) od obiektu, a wszystko w większej odległości nie będzie skupione. Ale w tym zakresie można uchwycić wszystkie szczegóły, takie jak rysy monet, nici płótna, strukturę liści itp.

zawartość opakowania soczewki typu dreamgrip

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen