Maska do spania z folią grafenową z ogrzewaniem

Kod: 72-001
425,00 zł Cena netto: 354,15 zł
Zamów Czas dostawy - około 1-3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
+

Maska do spania z folią grafenową jest doskonałym pomocnikiem dla zmęczonych i obolałych oczu, głównie w dzisiejszych czasach, kiedy z każdej strony spada na nas smog obrazowy.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Maska do spania z folią grafenową jest doskonałym pomocnikiem dla zmęczonych i obolałych oczu , głównie w dzisiejszych czasach, kiedy z każdej strony spada na nas smog obrazowy. W pracy zwykle patrzymy na monitory, w miastach oświetlają nas reklamy, a naszym codziennym towarzyszem jest smartfon. Wszystkie te bodźce są postrzegane przez nasze oczy, i są one zazwyczaj zestresowane i wyczerpane.

Maska do spania - spokojny sen

maska snu

Maska do oczu pomaga w bólu i zmęczeniu oczu . Wykorzystuje nową technologię Grafen - płaski film na masce. Grafen składa się z atomów węgla i jest jednym z najlżejszych i najcieńszych nanomateriałów , ale są one bardzo mocne i odporne . Ten rewolucyjny materiał jest wykorzystywany na przykład w elektronice, optyce lub biomedycynie.

maski do spania

Maska relaksacyjna działa rozgrzewająco i rozluźnia oczy, gdy jej potrzebujesz. Zapewnia trzy poziomy kontroli, które pojawiają się na małym panelu maski. Czerwone światło wskazuje temperaturę około 45 stopni , zielone do 40 stopni, a niebieskie przyjemne 35 stopni Celsjusza . Zaczyna się rozgrzewać w ciągu zaledwie trzech sekund, a po 10 sekundach może osiągnąć temperaturę 35 stopni Celsjusza. Funkcja rozgrzewania wyłącza się po około 60 minutach, na wypadek gdybyś zasnął. Zostanie również zamknięty, jeśli wystąpią jakiekolwiek nieprawidłowości. Podaruj swoim oczom relaks i odpoczynek, na co zasługują, i nie pozwól, aby bałagan z dnia na dzień z powodu bólu oczu.

Funkcje:
Szybkie nagrzewanie do 10 sekund.
Trzy poziomy kontroli temperatury
Zaawansowana technologicznie folia węglowa grafenu
Automatyczne wyłączanie i bezpiecznik
Moc wejściowa: 5 V.

Specyfikacja techniczna:

Wymiary: 710 * 86 mm
Czarny kolor
Zasilanie: przez power bank
Pobór mocy: 5-8 W.

Zawartość Paczki:
1 x Grafenowa Podgrzewająca Maska Pod Oczy
1x kabel USB (wymagana zewnętrzna bateria banku zasilania)
1x instrukcja

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen