​Mini przenośny klimatyzator + wentylator micro USB

Kod: 11-393
345,00 zł Cena netto: 287,50 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

​Mini przenośny klimatyzator + wentylator micro USB​ + chłodzenie wodne to unikalne rozwiązanie do chłodzenia otaczającego powietrza - idealna klimatyzacja.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

​Mini przenośny klimatyzator + wentylator micro USB​ + chłodzenie wodne to unikalne rozwiązanie do chłodzenia otaczającego powietrza - idealna klimatyzacja . Tego wentylatora nie powinno zabraknąć w żadnym biurze ani pokoju, a zwłaszcza w gorące letnie miesiące. Lato to jedna z najpiękniejszych pór roku, to czas relaksu, wakacji, grilla czy niekończących się spacerów. Jest tylko jeden błąd, że nawet latem musimy iść do pracy. Wentylator sufitowy lub wentylator stojący mają wadę - albo nie można ich przenosić, ponieważ są zbyt ciężkie, albo często przeszkadzają, gdy nie są używane. Tę kompaktową chłodnicę powietrza można łatwo przenosić lub przechowywać .

Mały wentylator + klimatyzacja wykorzystuje unikalne chłodzenie wodne

przenośna klimatyzacja z chłodzeniem wodnym

Nie każde miejsce pracy czy biuro ma klimatyzowane pomieszczenia, a nawet jeśli tak, to z pewnością zdarzyło Ci się, że Twoi koledzy nie zgadzali się z odpowiednią dla Ciebie temperaturą. W takich sytuacjach ludzie często szukają wentylatorów stołowych takich jak ten w pokoju lub biurze . Wentylator chłodzący jest wystarczająco mocny, aby ochłodzić Ciebie i otaczającą Cię przestrzeń, ale nie będzie przeszkadzał Twoim współpracownikom ani innym osobom w pomieszczeniu . Świetnie sprawdzi się również w pokoju lub sypialni, gdzie nie będzie przeszkadzać bliskiej osobie, rodzeństwu czy współlokatorom.

Mini klimatyzacja posiada kratki wentylacyjne, które można ustawić w pionie w zależności od potrzeb.

mini klimatyzacja

Klimatyzacja mini pokojowa działa w 3 trybach intensywności . Wbudowany wentylator nie jest głośny, dzięki czemu nadaje się do każdego pomieszczenia i nikomu nie będzie przeszkadzał. Konwencjonalne wentylatory wydmuchują tylko powietrze z otoczenia, nie schładzając go ani nie nawilżając, co często powoduje nieprzyjemne odczucia. Do schładzacza stołowego można napełnić wodą (380 ml), która dzięki swojej unikalnej technologii chłodzi żaluzje chłodzące wewnątrz urządzenia, a docelowo nie tylko chłodzi powietrze, ale również tworzy wilgotne powietrze . Dla dodatkowego efektu chłodzenia zaleca się polewanie lodowatą wodą. Jest zasilany za pomocą kabla Micro USB, dzięki czemu można go używać naprawdę wszędzie.


Specyfikacja techniczna:

Materiał: ABS, żel krzemionkowy
Wymiary: 18 x 13 x 17 cm
Waga: 685g
Zasilanie: kabel Micro USB

Zawartość Paczki:

1x Mini chłodnica powietrza
1x przewód zasilający
1x Instrukcja!

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen