NASA lampy dla roślin

Kod: 11-060
350,00 zł Cena netto: 291,65 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

NASA lampy dla roślin na sprzedaż w dobrej cenie można kupić on-line w naszym e-sklepie. Spójrz na naszą ofertę i znaleźć dokładnie to, czego szukasz.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

NASA lampy dla roślin oferuje niesamowity sposób jak uprawiać rośliny w pomieszczeniach, w halach i szklarnie, w domu, ona D lub w piwnicy. Czerwone i niebieskie lampy LED daje do roślin pomocy, jakiej potrzebują.

Lampa LED daje światło o kolorze czerwonym i niebieskim, w celu promowania i osiągnąć najwyższy wzrost roślin. Są to najważniejsze kolorowe światła dla Twoich roślin do regulacji wewnętrznych zdrowego wzrostu i ich doskonalenie naturalnego procesu fotosyntezy. To jest bardzo skuteczny, chroni rośliny, a także oszczędność energii.

Lampa została zaprojektowana w celu ochrony środowiska, że jest mały, przenośny i lekki. Uprawa roślin, które rosną w pomieszczeniach, wzrost kosztów jest niezbędne. Z tego światła i ciepła z lamp LED będzie zmniejszenie kosztów.

Będziesz zaskoczony, gdy będziesz oglądać rośliny, jak rosną tak wiele, tak szybko! Te praktyczne lampy LED są idealne dla greenhousers którzy chcą mieć korzyści z maksymalnego wzrostu roślin we własnym domu lub w ogrodzie. NASA lampy do uprawy roślin na sprzedaż w dobrej cenie można kupić on-line w naszym e-sklepie. Spójrz na naszą ofertę i znaleźć dokładnie to, czego szukasz.

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen