NFC ring - pierścień Intelligent programowalny

Kod: 11-218
U$86.90 Cena netto: U$72.42
wyprzedany Przepraszamy, ten produkt jest aktualnie niedostępny.
Tak! Wysyłamy do US

NFC ring - pierścień jest inteligentny programowalny poręczny moduł elektromagnetyczne. Można kontrolować niektóre funkcje mobilne.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

NFC ring - inteligentny programowalny ring, jest poręczny moduł elektromagnetyczny Pierścień podzielony jest na trzy moduły. -. Identyfikator modułu, moduł M1 oraz moduł NFC NFC to innowacyjna technologia, przez które można zaprogramować inteligentne pierścień, który zawiera moduł NFC zaprogramować. pierścień, można korzystać z telefonu komórkowego, który musi zawierać funkcję NFC. Z zaprogramowanym pierścienia można sterować niektórymi funkcjami telefonów, na przykład blokadę telefonu, który jest odblokowany przez kontakt z ringu.

Moduł NFC inteligentne pierścień

Moduł ID pozwala na kopiowanie kart identyfikacyjnych różnych typów, takich jak karty z częstotliwością 125 kHz w paśmie EM / HID / Ti. Moduł M1 pozwala na skopiowanie karty IC z częstotliwością 13,56 MHz w paśmie F08 Mifare M1 S50 i Fudan. Po zaprogramowaniu pierścień, który będzie działał jako NFC ID i modułu M1, na przykład można użyć pierścienia jako autobusie Travel card, karta metro, aby odblokować drzwi frontowe domu, karty parkingowej lub wykorzystać go do różnych funkcji komórkowych itp

Inteligentne pierścień

Pierścień nie jest konieczne do pobierania i nie zawiera akumulatora. Może on być połączony za pomocą dowodów lub czytnika kart IC wewnętrznej stronie pierścienia są trzy rodzaje elementów naturalnych. Germanu, magnes i kamienia wulkanicznego FIR energic, które można skutecznie poprawić ludzkich.

Dane techniczne:

Moduły: id, M1, NFC
Częstotliwości: 13,56 MHz, 125 kHz
Zasięg: 1,5 cm
temperatura pracy od -50 do 80 ° C
Odporność IP: IP68 wodoodporna, pyłoszczelna

Zawartość:

1x inteligentne Inteligentne Pierścień

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen