Nox sleepace - Lampka nocna z monitorowania i analizy snu

Kod: 11-212
593,40 zł Cena netto: 494,50 zł
Zamów Czas dostawy - około 1-3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
+

Nox sleepace - Lampka nocna z monitorowania i analizy snu. Gdy chcesz spać, swoją lampkę nocną Nox pomaga łatwiej zasnąć przez ustawienie lekką i przyjemną muzykę.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Nox sleepace. - Lampka nocna z monitorowania i analizy snu, gdy chcesz spać, swoją lampkę nocną Nox pomaga łatwiej zasnąć przez ustawienie lekką i przyjemną muzyką w godzinach porannych będzie cię budzić się z jego inteligentnego budzika.. Lampka nocna posiada wbudowany czujnik, który zbiera dane wrażliwej w nocy o swoim śnie. To rejestruje ruchy ciała w nocy, częstotliwość rytmu serca, szybkości oddychania i czasu trwania snu.

Czujnik mierzy temperaturę otoczenia, wilgotność wykrywa natężenie światła otoczenia i dźwięków w pomieszczeniu. Na podstawie tych informacji ocenia, czy środowisko, w którym śpisz jest idealny i będzie sugerować zmiany. Wszystkie dane są rejestrowane i przez wniosku są przekazywane do telefonu komórkowego. dane aplikacji są przetwarzane i analizowane w ciągu wykresów podsumowania. aplikacja oferuje kompleksową analizę snu z wyspecjalizowanymi instrukcje jak poprawić sen.

Sleepace Nox lampy

Nox lampa jest wielofunkcyjnym urządzeniem do monitorowania, analizowania snu i aktywnie przyczynia się do jej funkcji, aby ją poprawić. Czujnik monitorowania jest zintegrowany bezpośrednio w lampie, w związku z czym nie trzeba instalować na ciele i nie będzie zakłócać ciebie. Inną cechą jest przyjemna muzyka i światło. Dzięki pobudza organizm do produkcji melatoniny substancję, która jest niezbędna dla Twojego zaśnięciem. aplikacja wyłącza muzykę i światło jak tylko będzie Ci zasnąć. Urządzenie monitoruje sen i po ustawieniu alarmu dla określonej godzinie, ocenia w 30 minutowych odstępach czasu snu i określa, na jakim etapie jest najlepszym obudzić. Sleepace Nox Lampa posiada funkcję symulacji wschodu i różnorodne dźwięki, takie jak deszcz , szum morza, śpiew ptaków, ogień pękanie Aso. Lampa ma do dyspozycji 16 milionów kolorów. Z tyłu głośnika, podłączenie do zasilacza i port USB do ładowania telefonu. Połączenie z telefonem komórkowym zapewnia WiFi i Bluetooth 4.0 łączność. Sleepace Nox waży 640 gramów i jest zasilany przez AC / DC adapter.

Aplikacja uśpienia kropka

Cechy:

plus Monitorowanie i pełna analiza snu
plus Monitorowanie tętna, oddechu i ruchów ciała
plus Monitor temperatury otoczenia, wilgotności, natężenia światła i hałasu
plus 16 milionów kolorów
plus Połączenie z aplikacji w telefonie przez Bluetooth
plus Inteligentny budzik i symulacja wschodu

Dane techniczne:

Transfer danych: WiFi, Bluetooth 4.0
Zasięg urządzenia: 10m
Moc: 15W
Zasilacz 12V 1,5A
System operacyjny: Android 4.3 i wyżej, i wyżej iOS7
Waga: 640 gramów
Wymiary: 10,9 x 10,9 x 22,6 cm

Zawartość:

1x Sleepace Nox lampy
1x Zasilacz
1x Instrukcja

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen