Okulary wideo - Vuzix Wrap 920

Kod: 11-006
U$319.00 Cena netto: U$265.83
wyprzedany Przepraszamy, ten produkt jest aktualnie niedostępny.
Tak! Wysyłamy do US

Vuzix - unikalne okulary wideo -Z nich, które zamierzasz wprowadzić do nowego świata 3D, czy do oglądania filmów, grania w gry lub innej działalności. W sprzedaży w dobrej cenie tylko w naszym e-sklepie.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Wideo Okulary - Wrap 920 - wyobraź sobie, oglądania filmów lub grania w gry na ekranie pf 51 cali, podczas gdy jesteś w autobusie, w parku lub jesteś gdzieś czeka na przystanku autobusowym. Cóż, to marzenie się spełniło właśnie dzięki tym przenośnych okulary wideo

Wyjątkowe okulary wideo z 2D i 3D wyświetlacza wideo w formacie 4: 3 i 16: 9 o rozdzielczości 384x240 ekran panoramiczny. Noś je i przygotować się do doświadczenia, jak gdybyś oglądania ekranu do 51 "z odległości 3 m. Są one kompatybilne z większością odtwarzaczy DVD, MP4, systemów gry i telefony komórkowe, które posiadają wyjście AV. Możesz cieszyć się do 6 godzin rozrywki z nich zasilany przez 2 sztuk baterii AA AA.

Zgodność:

Vuzix 920 Wsparcie
Okulary wideo Wrap 920 są zaprojektowane w celu podłączania do niemal wszystkich NTSC urządzeń audio / wideo / PAL z AV Out, w tym iPodów i iPhone'ów.

Przełomowa technologia

Okulary wideo działa przy użyciu wyświetlacza lewego i prawego oka, aby osiągnąć 50 calowy wirtualny obraz kinowy, w którym czujesz się tak, jakbyś w rzeczywistości w kinie. Okulary są lekkie i wygodne w noszeniu przez długi czas i jest w ekran Zaawansowane Micro LCOS, który został starannie zaprojektowany i pełni przetestowane.

wideo okulary Vuzix

Okulary wideo są podłączone do przenośnego odtwarzacza multimedialnego, który jest zdolny do obsługi wielu różnych nośnikach. Wszystkie filmy, zdjęcia, a nawet swoje ulubione gry wideo Nintendo i Sega można łatwo grać na przenośnym odtwarzaczu multimedialnym. Okulary wideo na sprzedaż w dobrej cenie można kupić on-line w naszym e-sklepie. Spójrz na naszą ofertę i znaleźć dokładnie to, czego szukasz.

 okulary wideo zawinąć 920
 

Pakiet zawiera:

* Wrap ™ 920 Okulary wideo
* Kabel AV (RCA)
* Kabel AV do iPoda / iPhone
* Baterie alkaliczne 2 x AA
* Jakość dźwięku słuchawek
* Trzy rozmiary izolacji akustycznej
* Pokrowiec na okulary wideo

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen