Wielu kolor żarówki LED z pilotem

Kod: 11-059
180,00 zł Cena netto: 150,00 zł
Zamów Czas dostawy - około 1-3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
+

Multi-Color LED żarówki z pilotem na sprzedaż w dobrej cenie można kupić on-line w naszym e-sklepie. Spójrz na naszą ofertę i znaleźć dokładnie to, czego szukasz.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Wielu kolor żarówki LED - kolor zmienia żarówkę z bezprzewodowego pilota do stosowania do każdego standardowego gniazdka Czy uważasz, że białe światło jest nudne i przestarzałe.? Czy jesteś właścicielem baru lub restauracji i chcesz naprawdę swoje dekoracje być super?

Więc tutaj jest odpowiedź! Żarówka LED Kolor produkuje światło dla Ciebie w RGB (czerwony, zielony, niebieski). Można go używać w jednym statyczne (stałe) koloru lub po prostu nacisnąć na pilocie jeden z czterech kolorów zmieniających się efektów.

Multi-Color LED żarówka jest w stanie świecić białe, czerwone, zielone, niebieskie, oraz dwanaście dodatkowych jasne kolory. Poza kształtowaniem piękne kolory masz przewagę, że z tej żarówki można zmniejszyć koszty energii, ponieważ żarówka zużywa tylko 3 waty energii. Multi-Color LED żarówki z pilotem na sprzedaż w dobrej cenie, można kupić online w nasz e-sklep. Spójrz na naszą ofertę i znaleźć dokładnie to, czego szukasz.

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen