Wirtualne okulary - POP 360 VR Insane

Kod: 11-248
U$31.90 Cena netto: U$26.58
Zamów Czas dostawy - około 1-3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
+

Wirtualne okulary - POP 360 VR Insane - rozpocznij poznawanie niesamowitego świata wirtualnej rzeczywistości. Umożliwia oglądanie ulubionych filmów 360 °.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Wirtualne okulary - POP 360 VR Insane - rozpocznij poznawanie niesamowitego świata wirtualnej rzeczywistości. Pozwalając na oglądanie ulubionych filmów 360 ° lub granie w najnowsze gry w wirtualnej rzeczywistości, a to wszystko w obecności maksymalnego komfortu użytkownika, ponieważ wybierasz czas i miejsce. Wejdź do wirtualnej rzeczywistości i ułamek czasu, w którym możesz stać się częścią akcji na całym świecie. Obejrzyj delfiny unoszące się z dna morskiego, latać w kosmosie lub wejść w wyścig Formuły 1 i cieszyć się wspaniałym doświadczeniem z zupełnie innej perspektywy.

VR Insane POP 360 - wirtualne okulary

Dostępna zawartość 360:
POP 360 posiada własną aplikację VR Insane, która codziennie oferuje nowe filmy i gry. W aplikacji istnieje 10 różnych kategorii z szerokim spektrum treści dla każdego. Aplikację można pobrać w App Store lub Google Play. Aplikacja VR Insane POP 360

Odpowiednie dla dzieci
VR Insane oferuje również kategorię dla dzieci, gdzie dzieci mogą zacząć poznawać świat wirtualnej rzeczywistości w całkowitym bezpieczeństwie, a jednocześnie cieszyć się maksymalną rozrywką. I naprawdę wiele rzeczy do wyboru - gry, śmieszne filmy, a także natura i filmy edukacyjne, gdzie nawet nauka może być śmieszna.

Okulary POP 360 reprezentują unikalne soczewki asferyczne z możliwością ustawienia szerokości od środka, które zostały zaprojektowane w celu zminimalizowania poczucia zawroty głowy (utrata równowagi). Zawiera również zintegrowany przycisk dotykowy, który umożliwia interakcję z grami i filmami. Oferują kąt widzenia 96 ° i są kompatybilne z każdym smartfonem z ekranem 4,5 "- 6" i żyroskopem. Okulary są łatwe do przenoszenia, ponieważ ważą tylko 200 gramów. W opakowaniu jest dostępna ciężka torba do podróży, aby zapobiec uszkodzeniom przy przenoszeniu.
VR Insane POP 360

Dane techniczne:

  • Kąt widzenia 96 ° zapewnia maksymalną widoczność
  • Szerokość obiektywu 40 mm z możliwym ustawieniem od środka, aby zminimalizować poczucie zawroty głowy
  • Obsługuje telefony z rozmiarem ekranu 4,5 "-6", w tym iPhone 6, 7, Samsung S6, S7, S8
  • Interaktywny przycisk dotykowy do wykorzystania w filmach i aplikacjach
  • Wolna aplikacja VR 360 Insane Video (Android i iOS)

Paczka zawiera:
1x Wirtualna rzeczywistość okulary VR Insane POP 360
1x przypadek
1x Specjalna tkanina do optyki
1x podręcznik

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen