Fluorescencyjne rosną światła 36W (12x3W)

Kod: 36-055
234.00 zł Cena netto: 195.00 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Fluorescencyjne rosną światła 36W (12x3W) jest niesamowity sposób do uprawy roślin w pomieszczeniach zamkniętych, w hali, szklarni lub w piwnicy. Nadaje się do wszystkich fazach wzrostu roślin.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Świetlówka rosną światła 36W (12x3W) jest niesamowity sposób do uprawy roślin w pomieszczeniach zamkniętych w hali, szklarni lub w piwnicy. Może być stosowany do wzrostu storczyki, róże, papryka, pomidory, bazylia, sałata, zioła, kapusta, szpinak, warzywa, brokuły, kwiaty, ogórki i wiele innych owoców i warzyw. Nadaje się również do uprawy roślin doniczkowych. Lampa LED Rozwijaj jest także dobrym wyborem nawet dla klonowania roślin i sadzonek, a we wszystkich fazach wzrostu roślin.

Lampa LED roślin

Może być umieszczony bezpiecznie, nawet w zamkniętych pomieszczeniach, ponieważ nie przegrzewać. Dioda LED dla roślin zawiera czerwone i niebieskie światło, w celu promowania i utrzymania maksymalnego wzrostu roślin. Rośliny potrzebują czerwonego i niebieskiego widma światła dla zdrowego i szybkiego rozwoju i dla naturalny proces fotosyntezy.

Lampa LED Rosnąć ma maksymalną wydajność energetyczną, która używa do stymulacji wzrostu roślin, jest bezpieczny dla środowiska rtęci w lampach, ponieważ jest to technologia LED. Lampa została zaprojektowana, aby chronić środowisko naturalne i jest bardzo energooszczędny w porównaniu ze standardowymi systemami oświetlenia fluorescencyjnego, co przekłada się na niskie koszty eksploatacji.

Żarówka LED roślin

Posiada aluminiowy korpus, który prowadzi się minimalną generowanego ciepła z diody LED. Aluminium zapewnia również niewielka waga lampy. Źródło światła składa się z wysokiej mocy 3W LED SMD diody. Środowisko pracy dla działania diod LED wynosi od -20 ° C do 55 ° C i wilgotności od 5% do 95%.

Światło LED rośnie

Zarówno czerwone i niebieskie światła są częścią widma elektromagnetycznego, która jest widoczna gołym okiem. Czerwone światło ma długość fali 620-750nm się i 400-484THz częstotliwości. Niebieskie światło o długości fali 450-495nm i 606-668THz częstotliwości. Czerwona spektrum ma zastosowanie dla chlorofilu A i chlorofilu do B. Generalnie, rośliny potrzebują wszystkie czerwone długości fal dla zdrowego wzrostu i rozwoju.

Lampa LED roślin

Fotosynteza zachodzi najbardziej zasadniczo od światła czerwonego i niebieskiego światła z wtórnie. Jednak dla wielu roślin jest konieczne również niebieskie światło z powodu ich regulacji wzrostu, kwitnienia i tworzenia owoców. Dlatego jest Rozwijaj LED nadaje się do uprawy wszystkich stadiach rozwoju rośliny.

Dane techniczne:

Typ: A1-W
Moc: 36W
Ilość diod: 12x3W
Typ diody: SMD LED
Napięcie wejściowe: AC85-265V
Wymiary (mm): 122x136
Stosunek czerwony i niebieski 8: 1
Kąt Shining: 60 °
Rodzaj gwintu: E27

Dyskusja o produkcie (1)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Jar

Odległość lampy od szczytów

Witam mam pytanie odnośnie tej żarowki Fluorescencyjne rosną światła 36W (12x3W) W jakiej odległości powinno sie ustawić od szczytów rośliny jakie odległości są najkorzystniejsze na malych powierzchniach.
Będę wdzięczny za ODP.

Cool Mania

Fluorescencyjne rosną światła 36W (12x3W)

Mario Bruchanik odpowiedzieć

cześć
Idealna odległość to około 1,5 m.

Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (1)

100%