Drewniane słuchawki ESMOOTH ES-661WN

Kod: 48-033
U$102.35 U$74.75 Cena netto: U$62.29
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Profesjonalne słuchawki z drewnianej kolekcji ESMOOTH tajwańskim producentom z wysokiej jakości zapewniają komfort i doświadczenia dźwięku do przyjemniejszych dni.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Profesjonalne słuchawki z drewnianej kolekcji ESMOOTH tajwańskim producentom z wysokiej jakości zapewniają komfort i doświadczenia dźwięku do przyjemniejszych dni. Słuchawki audio oferują wysoką jakość z wyrafinowanym połączeniem materiałów. Tak jak instrumenty muzyczne, właściwy dobór materiałów zapewnia najwyższą jakość dźwięku i drewno na pewno nie można przegapić.

Połączenie z ramy stalowej z miękkiej skóry wyściółka, słuchawki doskonale pasują do uszu i zapewniają maksymalną izolację od niepożądanych dźwięków. Najlepsze słuchawki stereo nadaje się do DJ, PC, MP3 i innych celów.

Słuchawki ESmooth

Słuchawki projekt jest ponadczasowy i whne nie są one w użyciu mogą służyć jako doskonałe uzupełnienie dekoracji i obrazu.

Każdy zestaw słuchawkowy ESMOOTH mieć wiele procesów produkcyjnych, od wyboru materiału do unikalnej konstrukcji słuchawek. Elegancki zestaw słuchawkowy ESMOOTH ma naturalne tekstury drewna, które podkreślają istotę natury od wieków.

Wybór każdego kawałka drewna jest pod ścisłym wymogom, naturalnego i przejrzystość dźwięku, o niższej rezonansowych możliwości, że jest różnica między drewna i metalu lub tworzywa sztucznego. Każda komora słuchawek jest ręcznie polerowana, unikalna technologia suszenia, drewniane pustki, bez pęknięć.

Aparaty słuchowe jakości esmooth


Dane techniczne słuchawek:

Typ: ES-661WN
Kolor: Orzech
Rozmiar głośnika: 50 mm
Pasmo przenoszenia: 20 Hz-20 kHz
Impedancja: 32 Ohm
Czułość: 107 +/- 3 dB (1 kHz, 1 mW)
Pobór mocy 30 mW
Kabel wymienny materiał TPE 1,2 m
Wejście Jack: 3.5mm złocony

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen