Słuchawki z ciemny orzech kolor ESMOOTH ES-820EB

Kod: 48-046
265.50 zł Cena netto: 221.25 zł
Zamów Czas dostawy - około 1-3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
+

Słuchawki z ciemnym kolorze - orzech kolekcji ESMOOTH z drewnianym tajwańskich producentów zapewnienia wysokiej jakości dźwięku i komfort doświadczenie bardziej przyjemne dni dla

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Słuchawki z ciemnym kolorze - orzech kolekcji ESMOOTH z drewnianym tajwańskich producentów zapewnienia wysokiej jakości dźwięku i komfort doświadczenie dla przyjemniejszych dni. Słuchawki audio oferują wysoką jakość z wyrafinowanym połączeniem materiałów. Tak jak instrumenty muzyczne, właściwy dobór materiałów zapewnia najwyższą jakość dźwięku i drewno na pewno nie można przegapić.

Połączenie z ramy stalowej z miękkiej skóry wyściółka, słuchawki doskonale pasują do uszu i zapewniają maksymalną izolację od niepożądanych dźwięków. Najlepsze słuchawki stereo nadaje się do DJ, PC, MP3 i innych celów.

Aparaty słuchowe jakości esmooth

Słuchawki projekt jest ponadczasowy i whne nie są one w użyciu mogą służyć jako doskonałe uzupełnienie dekoracji i obrazu.

Każdy zestaw słuchawkowy ESMOOTH mieć wiele procesów produkcyjnych, od wyboru materiału do unikalnej konstrukcji słuchawek. Elegancki zestaw słuchawkowy ESMOOTH ma naturalne tekstury drewna, które podkreślają istotę natury od wieków.

Wybór każdego kawałka drewna jest pod ścisłym wymogom, naturalnego i przejrzystość dźwięku, o niższej rezonansowych możliwości, że jest różnica między drewna i metalu lub tworzywa sztucznego. Każda komora słuchawek jest ręcznie polerowana, unikalna technologia suszenia, drewniane pustki, bez pęknięć.

Dane techniczne słuchawek:

Typ: ES-820EB
Kolor: Orzech
Rozmiar głośnika: 40 mm
Pasmo przenoszenia: 20 Hz-20 kHz
Impedancja: 32 Ohm
Czułość: 110 +/- 3 dB (1 kHz, 1 mW)
Pobór mocy 10 mW
Wymienny kabel 1,2 m materiału TPE
Wejście Jack: 3,5mm pozłacane

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen