Mikrofon BOYA BY-PM700 na PC (kompatybilny z Windows i Mac OS)

Kod: 73-005
625.50 zł Cena netto: 521.25 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Mikrofon BOYA BY-PM700 na PC (kompatybilny z Windows i Mac OS) to biurkowy mikrofon pojemnościowy, idealny do nagrywania dźwięków, rozmów.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Mikrofon BOYA BY-PM700 na PC (kompatybilny z Windows i Mac OS) to mikrofon pojemnościowy biurkowy, idealny do nagrywania dźwięków, rozmów, połączeń konferencyjnych, podcastów i innych. Jakość dźwięku jest jednym z najważniejszych elementów materiałów audiowizualnych. Równie ważna jest czystość samego dźwięku podczas nagrywania podcastów, wywiadów lub tworzenia innych plików audio. W obu przypadkach mikrofon studyjny BY-PM700 Cię nie zawiedzie.

Przechwytuje dźwięk w jakości do 16 bitów / 48 kHz, ma pokrętło głośności i przycisk wyciszania dla łatwej, szybkiej i wydajnej pracy. Po drugiej stronie jego korpusu znajduje się pokrętło regulacji wzmacniacza i cztery podstawowe tryby. Stereo zajmuje się nagrywaniem dźwięków z boków - dźwięki z przodu iz tyłu są filtrowane. Ten tryb najlepiej nadaje się do nagrywania w normalnych sytuacjach, w których chcesz uchwycić zdarzenia otoczenia. Kardioida nagrywa dźwięki z przodu - dźwięki z innych stron są ignorowane, ten tryb jest idealny do nagrywania, dialogów lub podcastów.

Tryb dookólny pochłania dźwięki ze wszystkich stron i są one nagrywane równomiernie - nadaje się do naturalnego nagrywania na żywo, takiego jak dźwięk i otoczenie. W trybie dwukierunkowym nagrywa dźwięki z przodu iz tyłu - dźwięki z boków są filtrowane, odpowiednie do nagrywania rozmów między dwiema osobami (siedzącymi naprzeciwko, na przykład podczas wywiadów). Możliwość zmiany trybów przenosi to urządzenie na zupełnie inny poziom i rozwiązuje wszystkie sytuacje, które możesz napotkać w pracy lub hobby.

mikrofon biurkowy boya

Mikrofon studyjny jest zgodny z systemem Windows i MacOS (podłączany za pomocą dostarczonego kabla USB) . Za pomocą dowolnego oprogramowania, takiego jak Audacity lub Audition, możesz łatwo tworzyć nagrania audio i zapisywać je natychmiast. Kolejną dużą zaletą jest możliwość podłączenia słuchawek do dolnej części mikrofonu, aby słuchać nagranego dźwięku w czasie rzeczywistym . Dzięki masywnej podstawce nie będzie problemu z umieszczeniem, ale zawiera również gwint statywu, który rozszerza możliwości jego zastosowania. Profesjonalny mikrofon BY-PM700 to potężny odtwarzacz na rynku zewnętrznych mikrofonów studyjnych i wyróżnia się swoją elastycznością. Zawsze bądź gotowy i nie pozwól, by cokolwiek przeszkadzało twojej kreatywności.

Specyfikacja techniczna:

Membrana: 14 mm
Pasmo przenoszenia: 20-20000 Hz
Czułość: -45dB ± 3dB @ 1KHz
Pobór mocy: 5 V / 150 mA
Częstotliwość: 48 kHz
Głębia bitowa: 16 bitów
Wejście: MicroUSB
Wymiary: min. - 112 * 108 * 200 mm, maks. 112 * 108 * 295 mm
Waga: 1042 g

Zawartość Paczki:

1x mikrofon Boya BY-PM700
1x Stojak
1x kabel USB-microUSB
1x instrukcja

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen