Smart Video Dziecko monitor z Night Vision i WiFi - Gynoii

Kod: 88-156
675.00 zł Cena netto: 562.50 zł
Zamów Czas dostawy - około 1-3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
+

Smart Video Baby Monitor z Night Vision i WiFi - Gynoii jest dziecko niani wideo, które zapewnią ciągłe monitorowanie Twojego dziecka.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Smart Video Dziecko monitor z Night Vision i WiFi - Gynoii, to opiekunka dziecka wideo, które zapewnią ciągłe monitorowanie Twojego dziecka podczas twojej nieobecności poprzez smartfona lub tabletu za pośrednictwem połączenia Wi-Fi może być w sąsiednim pokoju i oglądać video. Odzież ceny w czasie rzeczywistym HD 720p.

Dziecko video niania ma noktowizor na podczerwień, który jest w stanie przechwycić obraz w całkowitej ciemności i tryb nocny aktywowany jest natychmiast po Urządzenie ocenia, że warunki oświetleniowe nie są już odpowiednie dla trybu dziennego. Zaletą jest również, że aparat ma nie tylko stałą soczewkę, ale dzięki cichej siłownika można, jak trzeba do 355 stopni w poziomie i 110 stopni w pionie przesunąć obiektyw. Niani wideo można przymocować do ściany za pomocą podstawki, które jest zawarte w opakowaniu, lub umieścić w dowolnym miejscu w pokoju i zawsze będziesz miał dobry widok dziecka. Urządzenie nie wymaga baterii i jest zasilany za pomocą zasilacza sieciowego.

Aplikacja Monitor gynoii dziecko

Ruch kamery jest sterowany poprzez smartfona lub tabletu. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację dla niemowląt Gynoii za pośrednictwem Google Play dla iOS lub Android, i po krótkiej prostej instalacji, masz pełną kontrolę nad operacją.
Niania wideo posiada dwukierunkową komunikację głosową, a także ruch i powiadomienia dźwiękowe. Oznacza to, że można komunikować się z dzieckiem za pośrednictwem monitora, można też ustawić urządzenie tak, aby wysłać Ci alert za każdym razem, gdy dziecko budzi się i zaczyna się poruszać czy płakać. można ustawić inną wrażliwość ostrzeżeń.

Niania wideo posiada także slot na karty micro SD oraz unikalną funkcję ciągłego strzelania poklatkowego, wynik może być 20 - 40 sekund długości filmu. Dzięki metodzie nagrywania poklatkowego można stworzyć wideo-pamiętnik swojego dziecka w różnych okresach iw różnym wieku.

gynoii niania


Urządzenie może być podłączone za pośrednictwem WiFi lub kabla sieciowego do internetu i można oglądać swoje dziecko z dowolnego miejsca na świecie. Możesz dać dostęp za pośrednictwem Internetu do swojej rodziny, aby zobaczyć swoje dziecko. Dostęp ten jest ograniczony, ponieważ nie mogą poruszać kamerą zdalnie lub komunikować się z dzieckiem, mogą jedynie oglądać podgląd na żywo. Podczas podglądu na żywo można dzielić dostęp do 4 urządzeń z wyjątkiem swojego głównego konta. Transmisja audio i wideo przez Internet jest szyfrowane, a dostęp jest chroniony hasłem.

gynoii inteligentny monitora

Dane techniczne:

plus Poklatkowy film
plus night vision podczerwieni
plus Dwukierunkowe audio
plus Powiadomienia, gdy dziecko jest w ruchu lub płacz (regulacja czułości)
plus Możliwość udzielenia dostępu do 4 urządzeń do oglądania podglądu na żywo
plus Szybka i łatwa instalacja
plus całkowicie bezpieczne
plus Łatwy w użyciu

Zadowolony:

1x Inteligentne Baby Monitor Gynoii GPW-1025
Adapter 1x Moc
1x Podstawka
1x materiał montażowy (śruby)
1x kabel zasilania
1x Instrukcja

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (1)

10%