Inteligentny tłumacz mowy WiFi - tłumaczenie online na 45 języków

Kod: 70-010
805.50 zł Cena netto: 671.25 zł
Zamów Czas dostawy - około 1-3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
+

Inteligentny tłumacz mowy WiFi - tłumaczenie online do kieszeni na dwukierunkowe tłumaczenia głosowe na 45 języków.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Inteligentny tłumacz mowy WiFi - tłumaczenie online do kieszeni na dwukierunkowe tłumaczenia głosowe na 45 języków. Poręczny tłumacz online jako cyfrowy tłumacz podczas podróży. Inteligentny translator został zaprojektowany tak, aby idealnie pasował do każdego użytkownika, a jego sterowanie jest również dostosowane do maksymalnego komfortu użytkownika.

Usuń wszystkie bariery językowe, które mogą wystąpić podczas wakacji, podróży służbowej lub krótkiej podróży, dzięki tłumaczowi online zrozumiesz wszystko i wszystkich. Tłumaczenie zapewnia i obsługuje najnowsza inteligentna technologia, która jest w stanie sama się uczyć. W rezultacie innowacyjny tłumacz nie ma problemu z tłumaczeniem około 45 języków do 0,3 sekundy . Tłumacz online przyciąga również uwagę swoim nowoczesnym i minimalistycznym wyglądem. Informacje o tłumaczeniu są wyświetlane na 2-calowym ekranie dotykowym .

Inteligentny translator został zaprojektowany tak, aby idealnie pasował do każdego użytkownika, a jego sterowanie jest również dostosowane do maksymalnego komfortu użytkownika.

mini tłumacz do kieszeni

Pod wyświetlaczem znajdują się dwa przyciski - przycisk po lewej stronie dla języka ojczystego i przycisk po prawej dla języka obcego. Po naciśnięciu przycisku języka ojczystego (ustawionego przez Ciebie) ikona mikrofonu pojawia się na ekranie i rozpoczyna nagrywanie wypowiadanego słowa, a po zwolnieniu przycisku urządzenie zaczyna tłumaczyć. Działa to również w przypadku przycisku języka obcego. Możesz poruszać się po menu za pomocą joysticka, przycisk pośrodku służy jako przycisk do potwierdzenia lub ponownego przetłumaczenia tłumaczenia.

elektroniczny tłumacz głosu

Tłumaczenie mówione jest bardzo naturalne i nie wygląda zbyt sztucznie. Tłumacz stara się komunikować jako prawdziwa osoba, co oznacza, że ​​naśladuje niewerbalne dźwięki, takie jak ruchy warg lub różne przerwy między oddechami. Nie musisz się martwić, że istnieje słowo, którego tłumacz nie rozumie ani nie tłumaczy, ponieważ nie ma go w bazie danych . Jego bazy danych działają w środowisku online, a poprzez WiFi są stale aktualizowane. Tłumacz z pewnością zaskoczy Cię swoją wytrzymałością - 5 godzin w aktywnym użyciu lub 72 godziny w trybie gotowości. Jednak najlepiej działa z dosłownymi wyrażeniami. Poczuj się jak w domu w dowolnym miejscu na świecie i komunikuj się bez problemu dzięki kompaktowemu, inteligentnemu tłumaczowi.

Obsługa 45 języków nigdy Cię nie zawstydzi i zagwarantuje Ci najwyższy komfort podróży

tłumacz wsparcia językowego

Szczegółowy opis funkcji i danych wejściowych tłumacza

tłumacz online do twojej kieszeni

Specyfikacja techniczna:

System operacyjny: Android 6.0
Obsługiwane częstotliwości: FDD-LTE: B1 / B3 / B7 / B8 / B20, TDD-LTE: B38 / B39 / B40 / B41 / B3 / B5 / B8
Ustawienia sieciowe: WiFi
Wi-Fi: 802.11b / g / n
Wyświetlacz: 2,0-calowy ekran dotykowy
Obsługa języków: 45
Bateria: bateria litowa 1150 mAh
Czas czuwania: 3 dni w trybie WiFi
Czas pracy: 5 godzin
Pamięć: ROM 8 GB, RAM: 1G
Wyjście audio: słuchawki 3,5 mm
Ładowanie: micro USB
Wymiary: 113 mm (długość) x 47 mm (szerokość) x 12,8 mm (grubość)

Zawartość Paczki:

1x Mini Voice Translator
1x kabel USB
1x adapter ładowania
1x instrukcja

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen