Podgrzewane rękawice narciarskie do baterii 9V + 3 tryby ogrzewania

Kod: 11-306
U$90.85 Cena netto: U$75.71
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Podgrzewane rękawice narciarskie do baterii 9V + 3 tryby ogrzewania, koniec odmrożonych rąk. Mamy świetną wskazówkę, aby pozbyć się cierpienia.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Podgrzewane rękawice narciarskie do baterii 9V + 3 tryby ogrzewania, koniec odmrożonych rąk. Mamy świetną wskazówkę, aby pozbyć się cierpienia.   Są dla ciebie podgrzewane rękawice elektryczne. Te rękawice gwarantują dobrobyt i ciepło Twoich dłoni. Kable można idealnie ukryć, ponieważ w rękawicach znajduje się mała kieszeń zapinana na suwak, dzięki czemu można je wygodnie przechowywać. To dobry prezent, który sprawi przyjemność każdemu.

Podgrzewane zimowe rękawiczki (odpowiednie również do jazdy na nartach)

rozgrzewkowe rękawice narciarskie

Są one wyposażone w poduszki grzewcze i muszą być wyposażone w baterię 9V. Możliwe jest ustawienie do 3 trybów ogrzewania, które są oznaczone kolorem przycisku "W"

Regulowane tryby ogrzewania:

Czerwona dioda LED - utrzymuje rękawiczki w trybie ogrzewania przez cały czas i utrzymuje się przez około 2 godziny . ( 100% zużycie baterii)
Niebieska dioda LED - włącza ogrzewanie na pierwsze 5 minut, następnie wyłącza się na 5 sekund, a następnie włącza ogrzewanie na 5 sekund . Ogrzewanie ok. 3 godziny ( 75% zużycie baterii)
Zielona dioda LED - włącza ogrzewanie na pierwsze 5 minut, a następnie wyłącza się na 10 sekund i włącza się na 10 sekund . Ogrzewanie ok. 4 godziny ( 50% zużycie baterii)

Zawartość Paczki:

1x Para ogrzewanych rękawic narciarskich (wymagany akumulator 9V)

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen