Rękawice z podgrzewanej skóry dla baterii 9V + 3 tryby ogrzewania

Kod: 11-305
U$102.35 Cena netto: U$85.29
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Rękawice z podgrzewanej skóry dla baterii 9V + 3 tryby ogrzewania, koniec odmrożonych rąk. Mamy świetną wskazówkę, aby pozbyć się cierpienia.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Rękawice z podgrzewanej skóry dla baterii 9V + 3 tryby ogrzewania, koniec odmrożonych rąk. Mamy świetną wskazówkę, aby pozbyć się cierpienia. Są dla ciebie podgrzewane rękawice elektryczne. Te rękawice gwarantują dobrobyt i ciepło Twoich dłoni. Kable można idealnie ukryć, ponieważ w rękawicach znajduje się mała kieszeń zapinana na suwak, dzięki czemu można je wygodnie przechowywać. To dobry prezent, który sprawi przyjemność każdemu.

Rękawice podgrzewane są wykonane ze skóry i dlatego są bardzo eleganckie

skórzane podgrzewane rękawiczki

Są one wyposażone w poduszki grzewcze i muszą być wyposażone w baterię 9V. Możliwe jest ustawienie do 3 trybów ogrzewania, które są oznaczone kolorem przycisku "W"

Regulowane tryby ogrzewania:

Czerwona dioda LED - utrzymuje rękawiczki w trybie ogrzewania przez cały czas i utrzymuje się przez około 2 godziny . ( 100% zużycie baterii)
Niebieska dioda LED - włącza ogrzewanie na pierwsze 5 minut, następnie wyłącza się na 5 sekund, a następnie włącza ogrzewanie na 5 sekund . Ogrzewanie ok. 3 godziny ( 75% zużycie baterii)
Zielona dioda LED - włącza ogrzewanie na pierwsze 5 minut, a następnie wyłącza się na 10 sekund i włącza się na 10 sekund . Ogrzewanie ok. 4 godziny ( 50% zużycie baterii)

Zawartość Paczki:

1x para ogrzewanych rękawic ze skóry (wymagana do zakupu baterii 9V)

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen