Przycisk Selfie - migawki Mistrz Ball

Kod: 49-001
85.50 zł 31.50 zł Cena netto: 26.25 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Przycisk Selfie - migawki Mistrz Ball jest zdalne sterowanie urządzeniem mobilnym w różnych kolorach może udowodnić, że strzelanina zdjęcie może być łatwiejsze

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Przycisk Selfie - migawki Mistrz Ball jest zdalne sterowanie urządzeniem mobilnym w różnych kolorach może udowodnić, że zdjęcia mogą być strzelanina łatwiejsze niż można sobie wyobrazić. Czy jesteś zmęczony chwiejnych, zdjęcia słabej jakości lub całkowicie bezużyteczne zdjęć, które powstają z powodu nie jakości spust aparatu fotograficznego? Mamy proste i stylowe rozwiązanie dla Ciebie.

Ball migawki


Podłącz kontroler migawki Ball do telefonu komórkowego poprzez Bluetooth, włączyć bezpłatna aplikacja migawki Ball panoramę i zacząć strzelać. Projektowanie kontroli migawki Ball doskonale nadaje się do każdego rodzaju ubrań, więc możesz mieć go zawsze przy sobie. Niskie zużycie energii zapewnia, że bateria wystarcza na kilka lat.

Migawka kompatybilność Ball

Migawka Ball sterowania jest kompatybilny z większością urządzeń mobilnych. Łatwo współpracuje z systemów operacyjnych, takich jak Android iOS. Nadaje się on również do stosowania w połączeniu z tabletki.

selfie shoting

To nie ma znaczenia, czy strzelać samemu lub z kimś. Migawki Kontroler Ball jest najlepszym pomocnikiem w każdej sytuacji. Świetna funkcja jest kontrolowanie kilku telefonów komórkowych przez jednego sterownika. Za pomocą tej funkcji można uniknąć irytujących przekazywanie wspólnych zdjęć.

Wireles piłka migawki wifi

Dane techniczne:

  • Kompatybilność: Android, iOS
  • Żywotność baterii: do 10 miesięcy od CR2032 baterii

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen