TimeBox - MINI Divoom - przenośny głośnik z 121 programowalnymi diodami LED RGB

Kod: 48-070
220.50 zł 189.00 zł Cena netto: 157.50 zł
Zamów Czas dostawy - około 1-3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
+

TimeBox - MINI Divoom - przenośny głośnik z 121 programowalnymi diodami LED RGB jest najfajniejszym towarzyszem z wieloma funkcjami w Twoich rękach.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

TimeBox - MINI Divoom - przenośny głośnik z 121 programowalnymi diodami LED RGB jest najfajniejszym towarzyszem w rękach z wieloma funkcjami. Podstawą jest mały, ale mocny głośnik, który zaskoczy Cię mocnym basem i doskonale wyregulowanymi wysokościami. Głośnik Bluetooth jest wyposażony w wiele funkcji, które oprócz budzika lub odtwarzania muzyki z telefonu komórkowego generuje efekty świetlne, grając muzykę, a nawet pozwala na granie w mini-gry. Dzięki wyświetlaczowi, który składa się z 121 diod LED RGB, umożliwiających odtwarzanie 256 kolorów.

Skrzynka czasowa Divoom mini

Głośnik ma przyciski na górze i na boku, aby sterować funkcjami, takimi jak odtwarzanie muzyki, wyświetlanie czasu, alarm i termometr, które są połączone online przez telefon i aktualizują nie tylko temperaturę zewnętrzną, ale także pokazuje aktualną pogodę z prostymi animacjami. Aby korzystać z różnych funkcji, musisz zainstalować aplikację mobilną obsługującą zarówno iOS, jak i Android. Dzięki aplikacji Divoom można korzystać z wielu funkcji TimeBox - MINI. Aplikacja będzie się rozwijać dzięki aktualizacji oprogramowania, aby przynieść emocje i radość z codziennego życia.

Reproduktro timebox mini

Podczas odtwarzania muzyki na panelu LED odtwarzane są różne animacje i obrazy Pixel, które są częścią galerii urządzeń i mogą być zmieniane przez aplikację. Urządzenie zawiera 14 różnych animacji, a 7 animacji może migać zgodnie z muzyką i pracować jako korektor. Korzystając z głośnika mini TimeBox - możesz być twórczy i tworzyć własny obraz pikseli w kolorze Pixel lub animację Pixel, która może być zapisana. Istnieją również 4 proste mini interaktywne gry , które można kontrolować na TimeBox - mini za pośrednictwem telefonu komórkowego.  

Miniaturowa skrzynka Timebox

Dzięki wbudowanemu mikrofonowi można użyć zestawu TimeBox-mini jako zestawu głośnomówiącego lub można nagrać wiadomość dla kogoś, co będzie odtwarzane przy włączaniu urządzenia. Przenośny diodowy wskaźnik głośności ma także funkcję informowania o wiadomościach od Facebooka, Instagrama, WhatsAppa itd., A na panelu pojawią się logo aplikacji. Z funkcją alarmu można zaprogramować do trzech alarmów włączających głośnik i rozpocząć odtwarzanie 12 dźwięków alarmowych. TimeBox - mini działa również jako lampka nocna 3W , dzięki czemu można ustawić funkcję uśpienia, w której znajduje się 22 utwory i różne tryby kolorów, które sprawią, że Twój sen stanie się przyjemniejszy.

Pomoc do mini-snu Timebox

Głośnik ma rozmiar 114 x 115,8 x 55 mm i ma ciężar 383 g. Wbudowany głośnik ma wydajność 5W . Bateria o pojemności 2000mAh po pełnym naładowaniu 3 godzin zapewnia do 6 godzin pracy. Urządzenie zawiera nowy typ akumulatora Li-Pol, który ma długą żywotność, minimalne samorozprowadzenie, szybkie ładowanie, zabezpieczenie przed nadmiernym ładowaniem i rozładowaniem akumulatora. Głośnik TimeBox można ładować za pośrednictwem kabla USB.

Przyciski Mini-Timebox

Cechy:

plus Przenośny głośnik z wieloma funkcjami
plus Wbudowana mocna bateria Li-Pol
plus 5W wbudowany głośnik
plus Funkcja zestawu głośnomówiącego
plus Funkcja alarmu, lampka nocna, termometr, automatyczna sekretarka
plus Możliwość tworzenia własnego obrazu lub animacji

Dane techniczne:

Wymiary: 90 x 38 x 91 mm
Ładowanie: za pośrednictwem kabla USB, 5V 1A
Zakres bezprzewodowy: 10 metrów
Wyświetlacz LED wielkość: 2 "
Moc wyjściowa: 5W
Stosunek sygnału do szumu: 78 dB
Pojemność akumulatora: 2500 mA
Napięcie akumulatora: 3,7V
Czas ładowania akumulatora: 3-3,5 godziny
Czas odtwarzania: do 10 godzin
Kompatybilność Bluetooth: Bluetooth V4.0 smart
Waga: 292 g
Pasmo przenoszenia: 60-20000 Hz

Zawartość Paczki:

1x Divoom TimeBox - mini
1x kabel audio (gniazdo 3,5mm)
1x akumulatorowy kabel USB
1x podręcznik

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (1)

90%