Stymulator mięśni Bezprzewodowy 10 tryb EMS + pilot zdalnego sterowania

Kod: 11-268
U$102.35 U$79.35 Cena netto: U$66.13
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Stymulator mięśni Bezprzewodowy tryb 10 EMS + pilot do wzmacniania i ujędrniania mięśni, aby ułatwić kształtowanie idealnego brzucha, ramion i nóg łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Stymulator mięśni Bezprzewodowy tryb 10 EMS + pilot do wzmacniania i ujędrniania mięśni, aby ułatwić kształtowanie idealnego brzucha, ramion i nóg łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej. Rewolucyjne urządzenie do formowania mięśni ze specjalnie zaprojektowanymi elektrodami EMS ( elektrostymulacja masy mięśniowej ) jest odpowiednie dla mężczyzn i kobiet, niezależnie od kondycji fizycznej. Idealne urządzenie do kształtowania mięśni, rehabilitacji lub intensyfikacji treningu , ponieważ wykorzystuje elektrostymulację do rozciągania i uwalniania mięśni szybciej niż przy każdym ćwiczeniu. Urządzenie oferuje wielką zaletę, że nie musisz być w stresie lub ciężko trenować budowanie mięśni, po prostu włącz urządzenie mięśniowe i zrelaksuj się. Wystarczy, że użyjesz stymulatora mięśni tylko 30 minut dziennie przez 3 miesiące, łącznie ze zdrowym stylem życia, a wyniki już wkrótce.

bezprzewodowa maszyna do kształtowania mięśni

Formuła mięśniowa jest przenośna i całkowicie bezprzewodowa, dzięki czemu można jej używać w dowolnym miejscu i czasie. Wystarczy naładować wbudowaną baterię za pomocą dołączonego kabla USB i przymocować ją do ciała za pomocą miękkich i elastycznych podkładek żelowych . Następnie wybierz jeden z 10 oferowanych programów i rozpocznij ćwiczenie. Programy ćwiczeń są dostępne w 10 typach z maksymalnie 20 regulacjami intensywności, więc wystarczy zaspokoić potrzeby każdego uczestnika. W pakiecie są 3 kształtowniki , jeden sześciopunktowy dla mięśni brzucha, a dwa pozostałe dla ramion lub innych obszarów ciała , na których chcesz się skupić. Body shaper znajduje zastosowanie podczas biegu, w pracy, a nawet podczas treningu, aby zwiększyć efektywność, aby osiągnąć pożądane rezultaty. Istnieje również pilot do szybkiego i komfortowego zmieniania intensywności ćwiczeń bez zauważania nikogo w pobliżu. Twoje mięśnie zaczną się wzmacniać, kształtować, twoja wytrzymałość wzrośnie i poprawisz napięcie mięśni.

Muscular Dial z pokrętłem

EMS - stymulacja mięśni jest stosowana od wielu dziesięcioleci w wielu ośrodkach medycyny sportowej i rehabilitacji, aby pomóc napiętym mięśniom szybciej odzyskać siły, zregenerować się i odzyskać utraconą wagę . Stymulator mięśni EMS opiera się na tej technologii i wykorzystuje rewolucyjne miękkie podkładki EMS, które przekazują sygnał bezpośrednio do mięśni, co sprzyja ich późniejszemu ruchowi i zwiększa przepływ krwi. Mięśnie składają się z bardzo drobnych włókien mięśniowych, podzielonych na szybkie i wolne. Ćwicząc regularne ćwiczenia, aktywujesz wolne włókna mięśniowe, a dzięki stymulatorowi aktywujesz szybkie włókna, co daje ci wielką korzyść podczas używania EMS podczas ćwiczeń. Wspierasz oba typy włókien jednocześnie, dzięki czemu Twoje mięśnie rosną szybciej i wydajniej.

Cechy:

plus EMS - Elektryczna stymulacja mięśni
plus Inteligentny mikroukład zapewniający niską wydajność i długotrwały komfort
plus 10 programów ćwiczeń z 20 opcjami intensywności
plus Bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania
plus Wzmocnienie i kształtowanie mięśni

Dane techniczne:

Częstotliwość masażu: 5-100 Hz
Tryby: 10 programów z 20 opcjami intensywności
Programy automatyczne: drapanie, masaż, akupunktura, stukanie, kombinacja
Materiał: miękkie wypełnienie silikonowe i samoprzylepna mata żelowa
Zasilanie: ładowanie przez USB

Zawartość Paczki:

3x Były / shaper
3x mat
1x Sterowanie bezprzewodowe
1x Kabel USB do ładowarki
1x Instrukcja obsługi

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen