Lifeline Trial Pack - 3x2 kapsułki

Kod: 88-003
U$13.80 Cena netto: U$11.50
Zamów Czas dostawy - około 1-3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
+

Każdy wie - trudny poranek po dobrej imprezie. Nie wiesz, co zrobić po upić? Oto Lifeline przygotowania - obrona przed do kaca.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Koniec z bolesnymi rano, teraz możesz zrobić imprezę bez obaw. Zycie jest je unikalny produkt, niedostępny w Słowacji do dziś. Jest ona wyjątkowa, jego składu i efektów. Przeczytaj więcej jak to działa i dlaczego należy do najlepiej sprzedających się produktów 20 w Irlandii.

Każdy wie - trudny poranek po dobrej imprezie. Nie wiesz, co zrobić po upić? Oto Lifeline przygotowania - obrona przed do kaca.

Została starannie przygotowana, aby zapewnić maksymalny efekt w jednej dawce. Wystarczy zrobić dwie kapsułki z Lifeline w godzinach wieczornych, kiedy zaczniesz pić alkohol. - To wszystko Nie musisz pamiętać, że trzeba wziąć pigułki po każdym drugiego szkła, lub wziąć coś przed snem. Lifeline tabletki zawierają tylko najlepsze naturalne składniki, każdy starannie dobrane do jego sprawdzonej skuteczności i efektywności - powstał w bezpiecznym produktem naturalnego.

zycie kaca zwierzęta zycie firm


Jak Lifeline działa?

Zawiera mieszankę węgla aktywowanego (węgiel drzewny), a następnie Aquamin oraz witaminy B i C. Jest to bardzo łatwe do podjęcia produkt. Naprawdę wystarczy wziąć dwie tabletki podczas wieczornego picia i po prostu cieszyć się w nocy. Ale nie martw się - Lifeline prosimy nie zniszczyć efekt alkoholu, tak naprawdę można cieszyć się w nocy i bez konsekwencji porannych.

Dlaczego jest to najlepszy produkt, anty-kaca na rynku?

1. Musisz tak tylko jeden dawkę podczas pierwszej godziny preparatów drinking.Competing popytu podejmowania pigułek po kilku drinkach lub przed snem. Któż go pamiętam?

2. Ponadto, składniki absorbują substancje Lifeline alkoholu w lewo w organizmie i powodować toksyczność, ale również zapewnia witaminy Lifeline do następnego dnia, aby cię na nogi.

3. W niezależnych badaniach laboratoryjnych udowodniono, że Lifene jest naprawdę najbardziej skuteczny produkt przeciw kaca na rynku.

4. Linia życia należą do najlepiej sprzedawanego produktu 20 na w Irelandami przeciwko Írsku. Idzie na sprzedaż 44%, poprzez odniesienia osobowych i 90% konsumentów stwierdziło, będą one ponownie używać tego produktu.

 liną tabletki przeciw kaca 


Co zawiera?

Węgiel aktywny jest stosowany w szpitalach lat. Wykazano, że skuteczność w odniesieniu do wchłaniania toksyn i zanieczyszczeń występujących w napojach alkoholowych. Lifeline kapsułki zawierają najwyższej jakości węgla roślinnego obecnie dostępne. Marki konkurencyjne zwykle zastosowanie tańszego węgla i jest często wpychany do małych pigułek, i w rezultacie jest obniżenie jego zdolności do absorpcji.

Aquamin jest wyjątkowa irlandzka składnik, znajduje się w wodach Oceanu Atlantyckiego, w pobliżu czystego i pięknego wybrzeża w zachodniej Irlandii. Aquamin jest opatentowany za jakość! Jest mieszaniną rozpuszczalnego węglanu wapnia i węglanu magnezu i innych minerałów morskich. Tfe badania wykazały, że mieszanina węglanów wapnia i magnezu razem z węglem aktywowanym, następnie dalej poprawić zdolność absorbowania toksyn węgla i składników. Aquamin znacznie droższe niż zwykłe skalnego kredy - który jest składnikiem prawie wszystkich produktów konkurencyjnych. I to jest dużo lepiej robi jej pracy.

Witaminy B i C - Alkohol pozbawia odżywiania z organizmu. W szczególności, witamina B, która dba o utrzymanie systemu nerwowego, a także przyczynia się do wypoczynku i witaminy C jest ważnym przeciwutleniaczem, który chroni komórki przed uszkodzeniem.

Niezależne badanie laboratoryjne

W styczniu 2005 roku, Lifeline HD Ograniczona delegowane wschodniej Analytical Laboratory Inc. (Connecticut USA) prowadzi badania mające na celu porównanie absorpcji i neutralizacji kwasowości różnych produktów, które są sprzedawane jako prewencja przeciwko do kaca.

Kwasowość zobojętnianie zdolność produktu do zobojętnienia kwasu żołądkowego. Absorpcji zdolność produktu do absorbowania toksyn i substancji pochodzących z napojów alkoholowych.

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen