Elegancka mini lodówka - 10L

Kod: 62-010
2 245,00 zł Cena netto: 1 870,85 zł
wyprzedany Przepraszamy, ten produkt jest aktualnie niedostępny.
Tak! Wysyłamy do US

Elegancka mini lodówka o pojemności 10 litrów, z jej wzorem pasuje do wnętrza miłośników wina, a jednocześnie niezawodnie utrzymuje i zawsze odpowiednio rozgrzewa ulubione wino.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Elegancka mini lodówka o pojemności 10 litrów, z jej wzorem pasuje do wnętrza miłośników wina, a jednocześnie niezawodnie utrzymuje i zawsze odpowiednio rozgrzewa ulubione wino.

Każda impreza w ogrodzie, klubownia lub garaże dobrych rękodzieł musi mieć dobre chłodzone napoje w gorące letnie dni. Nie ograniczaj się do klasycznych, dużych lodówek , których zdecydowanie nie potrzebujesz do sporadycznego używania. Nasze mini lodówki będą chłodzić to, czego potrzebujesz i utrzymuj napoje w wymaganej temperaturze w ciągu dnia, a jedzenie będzie świeże przez bardzo długi czas. Te mini lodówki nie są korzystne tylko ze względu na ich rozmiar i użyteczność w samochodzie podczas długich podróży. Będziesz z pewnością zadowolony z nowoczesnego i ponadczasowego projektu lodówek, które uzupełnią każdy pokój. Zużycie energii jest oczywiście proporcjonalne do wielkości i pojemności lodówki. Mini lodówki przenośne różnego rodzaju na sprzedaż - tanie, które można kupić w naszym sklepie internetowym. Przetwarzanie jakości i odpowiednia cena.

Dane techniczne:

Model: BC-45B
Objętość: 10 litrów
Chłodzenie: 18-25 ° C w temperaturze otoczenia
Izolacja: Pianka poliuretanowa bez CFC i HCFC
Zasilanie: DC 12V, DC 12V / AC 110V, DC 12V / 230V AC
Waga: 4,5 kg
Pobór mocy: 40-60W

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen