Karafka do wina z wąską szyjką - SET MAGIC

Kod: 94-002
220.50 zł Cena netto: 183.75 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Karafka do wina z wąską szyjką - SET MAGIC - 27 mm średnicy szyjki z sita. Raz spróbujesz, pokochasz ten produkt.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Karafka do wina z wąską szyjką - SET MAGIC - 27 mm średnicy szyjki z sita. Raz spróbujesz, pokochasz ten produkt. Jest dobrze znany fakt, że wino smakuje lepiej po napowietrzania.

Koniecznością dla miłośników czerwonego wina. Ten karafki przepływu daje aromat i smak wina bezpośrednio do Twojej. Wystarczy umieścić go przy lampce wina i wlać przez niego i cieszyć się prawdziwy smak od pierwszej chwili. Zobaczysz różnicę w aromacie i smaku z korzystania z tej karafki. Wielki smak wina nie zależy jedynie od swojej klasie jakości sortowania. Szczegółowo wymagane w celu zwiększenia smaku i aromat wina jest porcja i wlewając do szkła. Niektóre wina będzie outstand po dekantacji. Dla winemakers jest dekantacji wina długotrwałe i bardzo trudnym procesem, który musi być odpowiednio wykonany do przechowywania smak i aromat wina. Korzystając z tej metody można zmienić win i win, zwłaszcza starszych z silnym smaku.

Magia wina, karafki

Nie ma ułatwić procedury, które mogą podkreślić smak i aromat wina dla idealnej swoim doświadczeniem. Stoisko Karafka nie musi być ukryty gdzieś w szafie. Jego prosta i stylowa konstrukcja będzie jasne każdego miejsca. Stoją krzywe są gry z światła i zachwyci każdego, na każdą okazję.

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (1)

100%