Mini karafki wina aerator

Kod: 94-005
144.00 zł Cena netto: 120.00 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Karafka wina Mini aerator. Średnicy szyjki 22 mm bez filtra. Raz spróbujesz tego produktu, to kochasz. Wiadomo, że wino smakuje lepiej, gdy jest napowietrzana.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Karafka wina Mini aerator. Średnicy szyjki 22 mm bez filtra. Raz spróbujesz tego produktu, to kochasz. Wiadomo, że wino smakuje lepiej, gdy jest napowietrzana. Mini aerator karafki oferuje dokładnie to. Jeśli przygotowujesz przyjęcie w domu i chcesz zwrócić na siebie uwagę gości, jest to świetny sposób, jak poprawić przyjęcie. Twoi goście będą cieszyć się dobrą partię, a nawet więcej, doceniają jakość smaku win.

mini aerator

Jak zlać wino bez profesjonalnych akcesoriów sommelierskie i doświadczenia? Spróbuj użyć nasz aerator Anioł, użycie jest bardzo proste, a dekantacja wina jest ograniczona do minimum. Dekantacji wina w dzbanku może severals godziny do osiągnięcia odpowiedniego efektu. Doskonała aerator może podkreślić smak i aromat wina bezpośrednio z butelki poprzez wylewanie wina przez napowietrzacz do szkła.

Przelewanie lejek jest wyposażony w sito, która rejestruje nawet najmniejszy osad w winie, a kanały powietrza doskonale napowietrzać wina w jednej chwili. Jest prostszy sposób, który może podkreślić smak i aromat Twojego wina, mają doskonałe doświadczenie.

Jeśli masz smak dobrego wina, ale masz mało czasu, to idealne urządzenie oszczędza czas. Zapomnij o czekając na godzinę, aż oddech wina. Wystarczy otworzyć i wlać

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen