Maski karnawałowe - Clown

Kod: 90-016
247.50 zł Cena netto: 206.25 zł
Zamów Czas dostawy - około 1-3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
+

Maski karnawałowe - Clown maska ​​jest pierwsza cyfrowa animacja Morph w świecie. Przygotuj się na screamings i krzyczy, kiedy będzie przekształcać się w cyrku najgorszy koszmar

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Maski karnawałowe -. Clown maska ​​jest pierwsza cyfrowa animacja Morph w świecie Przygotuj screamings i krzyczy, kiedy będzie przekształcać się w cyrku najgorszy koszmar - Cyfrowy złowieszczego klauna. Aby osiągnąć ten straszny efekt, wystarczy pobrać darmową aplikację na smartfona, umieścić telefon w kieszeni w masce, i iść do przodu, niesamowite Clown jest tutaj. Kliknięcie uruchamia i zatrzymuje ruch.

Maski karnawałowe - Witamy w przyszłości masek Morph! Spójrz, śmiać się, bawić się za maskę, podczas gdy ludzie freak out i będzie przestraszony i zastanawiał się, i będą chcieli się dowiedzieć, co to jest. Wszystkie efekty animacji są interaktywne i posiadają attendand brzmi dla poprawy szalony efekt realistyczne! Niezwykle prosta i absolutnie doskonały - tylko 30 sekund przygotowania i przygotować się na wiele zdjęć i filmów, będziesz w centrum uwagi maski Halloween Morph w 100% oryginalny i 110% super..

Niewiarygodne interaktywne i cyfrowe maski halloween, że nigdy nie widział. Gwarantujemy, że będziesz gwiazdą każdej imprezie z okazji Halloween lub na karnawał, dyskotek, klubów i festiwali.

Maski karnawałowe - Clown Morph

Posiada kieszeń na masce, gdzie można wstawić urządzenia mobilnego, dzięki czemu można dremove i wstawić urządzenia mobilnego w mniej niż 2 sekundy. Idealne na Halloween lub przerażające partii, karnawał lub dobrej zabawy.

Maski Cyfrowy Morph są odpowiednie dla telefonów komórkowych w rozmiarach do 6,25 "x 3,25" (Galaxy S i iPhone 6 Plus).

Urządzenie musi mieć iOS firmy Apple 6 lub nowszy.
Urządzenia z systemem Android - Android 2.2 lub wyższej.

Wielu z naszych masek są zaprojektowane, aby pasowały do ​​niemal każdego, kto chce być królem towarzystwa, są luźno przymocowane lub mają gumek lub materiałów elastycznych.

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen