Morph koszulę - Iron Man garnitur

Kod: 90-007
147,20 zł Cena netto: 122,68 zł
wyprzedany Przepraszamy, ten produkt jest aktualnie niedostępny.
Tak! Wysyłamy do US

Morph T-shirt - Iron Man garnitur. Arc Reactor - źródło zasilania. Bądź jak Tony Stark i przekształcić się do największej na świecie maszyny bojowej, nosząc ten Iron Man T-shirt

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Morph T-shirt - Iron Man garnitur Arc Reactor -. Źródło zasilania. Bądź jak Tony Stark i przekształcić się do największej na świecie maszyny bojowej, nosząc ten Iron Man T-shirt z funkcji świecące Arc Reactor. Aby osiągnąć ten straszny efekt, wystarczy pobrać darmową aplikację na smartfona, umieścić telefon w kieszeni w koszuli, i iść do przodu, wielki Iron Man jest tutaj. Kliknięcie uruchamia i zatrzymuje ruch.

Niezwykle prosta i absolutnie doskonały - tylko 30 sekund przygotowania i będzie zdominowany przez stronę lub w jakikolwiek nocy lub dnia z naszej interaktywnej koszuli morph ... Pokaż jako szef partii w dżinsy i koszulę, ale nie jest to zwykła koszula, ale Morph koszulę! I przygotuj się na wiele zdjęć i filmów, będziesz w centrum uwagi. Wszystko Morph wzory T-shirty są w 100% oryginalne i 110% super.

Niewiarygodne koszule interaktywne i cyfrowe Morph nigdy dotąd .. Gwarantujemy, że będziesz gwiazdą każdej imprezie z okazji Halloween lub na karnawał, dyskotek, klubów i festiwali.

morph iron man

Morph koszulki świetne na Halloween, karnawał, dyskotece, klubie, na imprezie lub festiwalu są tuż inwestycja dla Ciebie, jeśli chcesz zwrócić na siebie uwagę i być szczególnie fajne. Nadaje się jako specjalny prezent dla bliskich. Morph cyfrowych i interaktywnych koszulki na sprzedaż on-line można nabyć w naszym e-sklepie. Ma nowy przedni kieszeni, więc można wyjąć i włożyć swój telefon w mniej niż 2 sekundy.

Cyfrowy Morph koszulki są odpowiednie dla telefonów komórkowych w rozmiarach do 6,25 "x 3,25" (Galaxy S i iPhone 6 Plus).

Urządzenie musi mieć iOS firmy Apple 6 lub nowszy.
Urządzenia z systemem Android - Android 2.2 lub wyższej.

Więcej informacji:
Więcej zabawy, więcej akcji, więcej przyjaciół, więcej historie i doświadczenia
Wykonane z najwyższej jakości materiałów dla maksymalnego komfortu i trwałości.

Morph-shirt tabelę rozmiarów

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen