Morph koszulę - Iron Man garnitur

Kod: 90-007
160,00 zł Cena netto: 133,35 zł
wyprzedany Przepraszamy, ten produkt jest aktualnie niedostępny.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards

Morph T-shirt - Iron Man garnitur. Arc Reactor - źródło zasilania. Bądź jak Tony Stark i przekształcić się do największej na świecie maszyny bojowej, nosząc ten Iron Man T-shirt

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Dlaczego my najlepszy?

Ponad 35 000 subskrybentów YT Ponad 1000 Recenzje filmów na YT 10 milionów wyświetlenia
Profesjonalny doradztwo
Lider rynku już 12 lat
Wszystkie produkty testujemy

Opis produktu

Morph T-shirt - Iron Man garnitur Arc Reactor -. Źródło zasilania. Bądź jak Tony Stark i przekształcić się do największej na świecie maszyny bojowej, nosząc ten Iron Man T-shirt z funkcji świecące Arc Reactor. Aby osiągnąć ten straszny efekt, wystarczy pobrać darmową aplikację na smartfona, umieścić telefon w kieszeni w koszuli, i iść do przodu, wielki Iron Man jest tutaj. Kliknięcie uruchamia i zatrzymuje ruch.

Niezwykle prosta i absolutnie doskonały - tylko 30 sekund przygotowania i będzie zdominowany przez stronę lub w jakikolwiek nocy lub dnia z naszej interaktywnej koszuli morph ... Pokaż jako szef partii w dżinsy i koszulę, ale nie jest to zwykła koszula, ale Morph koszulę! I przygotuj się na wiele zdjęć i filmów, będziesz w centrum uwagi. Wszystko Morph wzory T-shirty są w 100% oryginalne i 110% super.

Niewiarygodne koszule interaktywne i cyfrowe Morph nigdy dotąd .. Gwarantujemy, że będziesz gwiazdą każdej imprezie z okazji Halloween lub na karnawał, dyskotek, klubów i festiwali.

morph iron man

Morph koszulki świetne na Halloween, karnawał, dyskotece, klubie, na imprezie lub festiwalu są tuż inwestycja dla Ciebie, jeśli chcesz zwrócić na siebie uwagę i być szczególnie fajne. Nadaje się jako specjalny prezent dla bliskich. Morph cyfrowych i interaktywnych koszulki na sprzedaż on-line można nabyć w naszym e-sklepie. Ma nowy przedni kieszeni, więc można wyjąć i włożyć swój telefon w mniej niż 2 sekundy.

Cyfrowy Morph koszulki są odpowiednie dla telefonów komórkowych w rozmiarach do 6,25 "x 3,25" (Galaxy S i iPhone 6 Plus).

Urządzenie musi mieć iOS firmy Apple 6 lub nowszy.
Urządzenia z systemem Android - Android 2.2 lub wyższej.

Więcej informacji:
Więcej zabawy, więcej akcji, więcej przyjaciół, więcej historie i doświadczenia
Wykonane z najwyższej jakości materiałów dla maksymalnego komfortu i trwałości.

Morph-shirt tabelę rozmiarów

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen