Mega Morph strój Tuxedo

Kod: 91-021
245,00 zł Cena netto: 204,15 zł
Zamów Czas dostawy - około 1-3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
+

Mega garnitur Morph Tuxedo jest najlepszy kostium, który można kupić. Big, skoki smokingi. Dmuchany kostium, z którym się będą mieli dużo zabawy

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Mega garnitur Morph Tuxedo jest najlepszy kostium, który można kupić. Duży, skoki smokingi. Dmuchany kostium, z którym się będą mieli dużo zabawy, można grać kelnera lub lokaja i bawić się, a i ​​innych. Kostium jest absolutnie doskonały i oryginalny wybór na Halloween lub karnawału.

Jeden rozmiar pasuje do większości ludzi. Kostiumy nie są jak ubrania i są obecnie projektowane i produkowane siedzieć szeroką gamę rozmiarów. Wiele z nich posiada elastyczne paski i elastycznego materiału dla wygody noszenia. Kostiumy jeden rozmiar mają wolne sobie dopasować do niemal każdego. Morph Kostiumy, które są najlepsze dla Halloween, karnawał, dyskoteka, w klubie, na imprezie lub festiwalu są najbardziej rację inwestycja dla Ciebie, jeśli chcesz wziąć uwagę i być szczególnie fajne. Nadaje się jako specjalny prezent dla bliskich. Kostiumy można kupić on-line w naszym e-sklepie. I przygotować się na wiele zdjęć i filmów, ponieważ you're będzie w centrum uwagi.

mega Morph smokingu

Kostiumy karnawałowe - podwójne przeszycia wokół wewnątrz kostium zapewnia długą żywotność, a dwa zamki pozwalają na szybki i łatwy morfingu i demorphing Specjalna kombinacja materiałów zapewnia większą atrakcyjność w garniturze.. Kostiumy zostały starannie zaprojektowane przez naszego tajnego mieszanki elastanu, co oznacza, że nasz strój pasuje do ciebie lepiej, dłużej i przyniesie Ci wiele godzin zabawy.

Więcej informacji:

Więcej zabawy, więcej akcji, więcej przyjaciół, więcej historie i doświadczenia
Wykonane z najwyższej jakości materiałów dla maksymalnego komfortu i trwałości.
Morph garnitur daje znacznie więcej niż standardowy kostium
Jeden rozmiar dla wszystkich

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen