Morph kostium na Halloween - bijące serce

Kod: 91-014
145,00 zł Cena netto: 120,85 zł
Zamów Czas dostawy - około 1-3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
+

Morph kostium na Halloween - bijące serce jest najlepszy kostium, który można kupić. Przygotuj się, że ludzie będą się zastanawiać i będą się bać. Zobacz realistyczny bicie serca

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Morph kostium na Halloween - bijące serce jest najlepszy kostium, który można kupić. Przygotuj się, że ludzie będą się zastanawiać i będą się bać. Aby zobaczyć realistyczny bicie serca jest wielkim szokiem dla tych, którzy go zobaczyć. A kto jest podekscytowany patrząc na krwawą przez bicie serca T-shirt?

Kostiumy karnawałowe Morph, które są najlepsze dla Halloween, karnawał, dyskoteka, w klubie, na imprezie lub festiwalu są najbardziej rację inwestycja dla Ciebie, jeśli chcesz wziąć uwagę i być szczególnie fajne. Nadaje się jako specjalny prezent dla bliskich. Kostiumy można kupić on-line w naszym e-sklepie. I przygotować się na wiele zdjęć i filmów, ponieważ you're będzie w centrum uwagi.

Włóż urządzenie przenośne do ukrytej kieszeni na koszuli i uruchom pobrany wniosek o morph garnitur. - Bicie serca Wyświetlacz pokazuje bijące serce, a potem po prostu kliknij dwukrotnie serca do lounch aplikację i jednym kliknięciem możesz go zatrzymać , Koszulka lateksowa jest ROZMIAR i nadaje się do każdego urządzenia mobilnego z iTouch się do Samsung Galaxy Note.

morph kostym walenie serca

Kostiumy zostały starannie zaprojektowane przez naszego tajnego mieszanki elastanu, co oznacza, że nasz strój pasuje do ciebie lepiej, dłużej i przyniesie Ci wiele godzin zabawy.

Więcej informacji:

Więcej zabawy, więcej akcji, więcej przyjaciół, więcej historie i doświadczenia
Wykonane z najwyższej jakości materiałów dla maksymalnego komfortu i trwałości.

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen