Przerażające kostiumy - Alien

Kod: 91-015
195,00 zł Cena netto: 162,50 zł
Zamów Czas dostawy - około 1-3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
+

Przerażające kostiumy - kostium Alien jest najlepsze, co możesz kupić. To jest strój więcej niż kostium? Przygotuj się na przerażonych ludzi, jak i panikę i krzyczy

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Przerażające kostiumy - kostium Alien jest najlepsze, co możesz kupić. To jest strój więcej niż kostium? Przygotuj się na ludzi przerażonych, a także paniki i krzyki, a nawet szok, kiedy zobaczą ten kostium. W tym stroju można niemal realistycznie pokazują sceny jak z filmu, kiedy to pojawia się brzydki cudzoziemca z klatki piersiowej.

Kostium tworzą warstwy kurtki, t-shirt i marionetką obcych. Kostiumy karnawałowe Morph, które są najlepsze dla Halloween, karnawał, dyskoteka, w klubie, na imprezie lub festiwalu są najbardziej rację inwestycja dla Ciebie, jeśli chcesz wziąć uwagę i być szczególnie fajne. Nadaje się jako specjalny prezent dla bliskich. Kostiumy można kupić on-line w naszym e-sklepie. I przygotować się na wiele zdjęć i filmów, ponieważ you're będzie w centrum uwagi.

morph garnitur intruza

Kostiumy nie są jak ubrania i aktualnych zostały zaprojektowane i wyprodukowane, aby usiąść szeroką gamę rozmiarów. Wiele z nich posiada elastyczne paski i elastycznego materiału dla wygody noszenia. Więcej informacji można znaleźć poniżej:

morph kostym rozmiar tabeli

Więcej informacji:

Więcej zabawy, więcej akcji, więcej przyjaciół, więcej historie i doświadczenia
Wykonane z najwyższej jakości materiałów dla maksymalnego komfortu i trwałości.

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen