Straszny kostium - o połowę

Kod: 91-018
195,00 zł Cena netto: 162,50 zł
Zamów Czas dostawy - około 1-3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
+

Straszny kostium - połowę. Ten kostium jest częścią iluzji człowieka połowę. Zobacz reakcje znajomych, próbuje dowiedzieć się, jak to działa.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Straszny kostium. - Połowę Ten kostium jest częścią iluzji człowieka połowę. Zobacz reakcje znajomych, próbuje dowiedzieć się, jak to działa. I przygotuj się przerażony krzyki ludzi podczas pokazać im ten strój i można na przykład dodać piły dla lepszego efektu.

Ten wyjątkowy kostium pewnością zagwarantować uwagę ludzi. Strój zawiera koszulkę i spodnie z ramką. Jest to idealny wybór dla oryginału i Halloween Carnival. Morph Kostiumy, które są najlepsze dla Halloween, karnawał, dyskoteka, w klubie, na imprezie lub festiwalu są najbardziej rację inwestycja dla Ciebie, jeśli chcesz wziąć uwagę i być szczególnie fajne . Nadaje się jako specjalny prezent dla bliskich. Kostiumy można kupić on-line w naszym e-sklepie. I przygotować się na wiele zdjęć i filmów, ponieważ you're będzie w centrum uwagi.

Kostiumy nie są jak ubrania i aktualnych zostały zaprojektowane i wyprodukowane, aby usiąść szeroką gamę rozmiarów. Wiele z nich posiada elastyczne paski i elastycznego materiału dla wygody noszenia. Więcej informacji można znaleźć poniżej:

morph kostiumom jeden rozmiar

Więcej informacji:
Więcej zabawy, więcej akcji, więcej przyjaciół, więcej historie i doświadczenia
Wykonane z najwyższej jakości materiałów dla maksymalnego komfortu i trwałości.

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen