Kosmetyczna mini lodówka 6L

Kod: 62-023
1,030.50 zł Cena netto: 858.75 zł
wyprzedany Przepraszamy, ten produkt jest aktualnie niedostępny.
Tak! Wysyłamy do US

Kosmetyczna mini lodówka 6L przeznaczona jest do chłodzenia lekarstw i kosmetyków, a dzięki niewielkiej wielkości i lekkiej konstrukcji jest idealna do podróży.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Kosmetyczna mini lodówka 6L przeznaczona jest do chłodzenia lekarstw i kosmetyków, a dzięki niewielkiej wielkości i lekkiej konstrukcji jest idealna do podróży. Górna część jest otwierana za pomocą jednego przycisku, a dzięki swojej przezroczystości można łatwo zidentyfikować zawartość lodówki. Zintegrowany cyfrowy wyświetlacz służy do informowania o temperaturze wewnątrz pomieszczenia, dzięki czemu będziesz mieć kontrolę nad temperaturą kosmetyków.

Każda impreza w ogrodzie, klubownia lub garaże dobrych rękodzieł musi mieć dobre chłodzone napoje w gorące letnie dni. Nie ograniczaj się do klasycznych dużych lodówek , których zdecydowanie nie potrzebujesz do sporadycznego użycia. Nasze mini lodówki będą chłodzić to, czego potrzebujesz i utrzymuj napoje w wymaganej temperaturze w ciągu dnia, a jedzenie będzie świeże przez bardzo długi czas. Te mini lodówki nie są korzystne tylko ze względu na ich rozmiar i użyteczność w samochodzie podczas długich podróży. Będziesz z pewnością zadowolony z nowoczesnego i ponadczasowego projektu lodówek, które uzupełnią każdy pokój. Zużycie energii jest oczywiście proporcjonalne do wielkości i pojemności lodówki. Mini lodówki przenośne różnego rodzaju na sprzedaż - tanie, które można kupić w naszym sklepie internetowym. Przetwarzanie jakości i odpowiednia cena.

Chłodziarka kosmetyczna BCR-6

Dane techniczne:

Model: BCR-6
Objętość: 6 litrów
Chłodzenie: 10-12 ° C w temperaturze otoczenia
Izolacja: Pianka poliuretanowa bez CFC i HCFC
Zasilanie: DC 12V, DC 12V / AC 110V, DC 12V / 230V AC
Waga: 2,5 kg
Pobór mocy: 40-60W
Wymiary: 310 (D) x 215 (W) x 275 (H) mm

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen