Przenośna lodówka o pojemności 42L

Kod: 62-007
1,435.50 zł Cena netto: 1,196.25 zł
wyprzedany Przepraszamy, ten produkt jest aktualnie niedostępny.
Tak! Wysyłamy do US

Przenośna lodówka z dodatkową pojemnością 42 litrów przestrzeni magazynowej, wraz z wbudowanymi kółkami i wyciągnięciem uchwytu, będzie utrzymywać jedzenie na drogach.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Przenośna lodówka z dodatkową pojemnością 42 litrów przestrzeni magazynowej, wraz z wbudowanymi kółkami i wyciągnięciem uchwytu, będzie utrzymywać jedzenie na drogach. Potężny system podwójnego chłodzenia zapewnia dobre chłodzenie przechowywanej żywności i napojów.

Każda impreza w ogrodzie, klubownia lub garaże dobrych rękodzieł musi mieć dobre chłodzone napoje w gorące letnie dni. Nie ograniczaj się do klasycznych, dużych lodówek , których zdecydowanie nie potrzebujesz do sporadycznego używania. Nasze mini lodówki będą chłodzić to, czego potrzebujesz i utrzymuj napoje w wymaganej temperaturze w ciągu dnia, a jedzenie będzie świeże przez bardzo długi czas. Te mini lodówki nie są korzystne tylko ze względu na ich rozmiar i użyteczność w samochodzie podczas długich podróży. Będziesz z pewnością zadowolony z nowoczesnego i ponadczasowego projektu lodówek, które uzupełnią każdy pokój. Zużycie energii jest oczywiście proporcjonalne do wielkości i pojemności lodówki. Mini lodówki przenośne różnego rodzaju na sprzedaż - tanie, które można kupić w naszym sklepie internetowym. Przetwarzanie jakości i odpowiednia cena.

Lodówka podróżna o dużej objętości

Dane techniczne:

Model: BC-42
Objętość: 42 litrów
Chłodzenie: 15-20 ° C w temperaturze otoczenia
Izolacja: Pianka poliuretanowa bez CFC i HCFC
Zasilanie: 220V-240V, 50-60Hz / DC: 12V
Waga: 15 kg
Pobór mocy: 72W
Wymiary: 520 (D) x 420 (W) x 560 (H) mm

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen