Mikrofalowy odkurzacz parowy w kształcie zabawnej postaci LADY

Kod: 11-524
45,00 zł 20,00 zł Cena netto: 16,65 zł
wyprzedany Przepraszamy, ale ten produkt został wyprzedany. Ten produkt nie jest już dostępny.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards

Mikrofalowy odkurzacz parowy w kształcie zabawnej postaci LADY to idealne narzędzie do perfekcyjnego czyszczenia kuchenki mikrofalowej.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Mikrofalowy odkurzacz parowy w kształcie zabawnej postaci LADY to idealne narzędzie do perfekcyjnego czyszczenia kuchenki mikrofalowej. Wystarczy wlać wodę do pojemnika i włączyć kuchenkę mikrofalową na 5 do 8 minut z maksymalną mocą. Zobacz, jak para unosi się z głowy małej figurki, która dosłownie nagrzewa się ze złości. Para sprawia, że późniejsze czyszczenie kuchenki mikrofalowej jest naprawdę łatwe. Odkurzacz parowy to świetny wynalazek, który nie tylko doskonale czyści kuchenkę mikrofalową, ale również ładnie wygląda. Idealnie sprawdzi się również jako praktyczny prezent.

Środek do czyszczenia mikrofal LADY na parę

Środek do czyszczenia mikrofal LADY na parę

Czyści z tłuszczu, tłuszczu i innych zanieczyszczeń

Kuchenka mikrofalowa jest używana w prawie każdym gospodarstwie domowym. Nikt nie lubi jej prania. Może nas to wyczerpać, a zwłaszcza zająć dużo czasu. Ten znakomity wynalazek doceni absolutnie każdy. Mycie kuchenki mikrofalowej nigdy nie było tak proste. Wściekła mama uwalnia parę, dzięki której czyści kuchenkę mikrofalową z tłuszczu, tłuszczu i innych zanieczyszczeń. Brud łatwo się rozpuszcza, a dodany ocet doskonale eliminuje bakterie.

wściekła mama za czyszczenie kuchenki mikrofalowej parą

Prosta obsługa

Dlatego mikrofalowy odkurzacz parowy jest odpowiednim narzędziem, które po uruchomieniu uwalnia parę i czyści kuchenkę mikrofalową z tłuszczu, tłuszczu i innych zanieczyszczeń. Podczas używania wystarczy wlać ocet i wodę do miarki i umieścić figurkę w kuchence mikrofalowej. Następnie włączasz kuchenkę mikrofalową i można rozpocząć czyszczenie. Kiedy postać wypuści całą parę, po prostu otwórz mikrofalówkę i wytrzyj ją suchą szmatką. Brud się rozpuści, a jeśli dodasz ocet do wody, wyeliminujesz bakterie. Będzie czysty i gotowy do podgrzania następnego obiadu lub kolacji.

Specyfikacja:

  • To zabawny prezent
  • Jest łatwy w użyciu i skuteczny
  • Materiały: ABS
  • Wymiary produktu: 11 x 8,5 x 13,5 cm
  • Waga: 90 gramów


Zawartość Paczki:

1x mikrofalowy odkurzacz parowy

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen