Batik shirt - Czaszka Rocker

Kod: 20-080
U$28.60 U$20.90 Cena netto: U$17.42
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Batik shirt - Czaszka rocker na sprzedaż w dobrej cenie można kupić on-line w naszym e-sklepie. Hi-tech Mountain ECO-shirty z motywami zwierząt 3D

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Batik shirt - Czaszka Rocker   kreatywny prezent, który zachwyci dzieci i dorosłych. Reprezentowanie technologii high-tech dla całego przemysłu odzieżowego. Technologicznie bawełniane koszulki czaszki pochodzącego z USA ręki barwiona barwnikami organicznymi. Więc nabywać efekt szalonych. Druk jest osadzona bezpośrednio na włókna, co gwarantuje długą żywotność. Tematy tych koszul nie znikną.

Większość producentów benzyny (tworzywo sztuczne) farb, które są "przyklejone" na powierzchni koszulki. Tworzą taką szorstką powierzchnię i zawierają trujące ftalany. Do produkcji koszulek Mountain, ale korzystać z najlepszych farb na bazie wody, które zapewniają wysokiej jakości doskonałości naszych fotorealistycznych obrazów. Kolor jest stosowane bezpośrednio do włókien, więc nevyperú ani nepustia kolor. Nasze koszulki są wykonane w 100% z bawełny, wstępnie umyte (wątku, który spaja koszulę, bawełna). Jeśli pióra zgodnie z instrukcjami w zimnej wodzie i T-shirt nie tylko zachowuje swój oryginalny rozmiar, ale z motywem będzie trwać przez wiele lat. The Mountain Koszulki są poświadczone w 100% Oekotex (jeden z najwyższych standardów w Świat). Gwarantuje to, że T-shirty dla wolnej od szkodliwych substancji chemicznych organizmu. Do wytwarzania T-shirt są używane tylko farbę i atrament na bazie wody, który jest przyjazny dla środowiska naturalnego. Podczas wszystkich procesów produkcyjnych zapewniają pełną ochronę ziemi, powietrza i wody.

Proszę zwrócić uwagę:

To nie są twoje modne, wąskie koszule dopasowane do rozmiaru tych koszul jest o 1 / 2-1 rozmiar większy niż zwykle. (Jeśli nie masz pewności, zdecydujcie się na mniejszych rozmiarach). Wielka czaszka koszulka jest darem dla życia, a nie tylko na Boże Narodzenie lub innego święta.
Cechy produktu:
Fantastycznie zacienione motywem 3D
Design - artysta Vincent HIE
Darmowe koszulki, nie pogłaskał
Wzmocnione podwójne szwy na wszystkich szwach
100% bawełna (umiarkowany)
Rozmiar:
Rozmiar S: 71,5 cm - szerokość, 48 cm - wysokość
Rozmiar M: 72,5 cm - szerokość, 52 cm - wysokość
Rozmiar L: 80,5 cm - szerokość 58 cm - wysokość
XL rozmiar: 81,5 cm - szerokość, 62 cm - wysokość

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen