Wyświetlacz Head Up samochodów

Kod: 15-019
U$106.80 Cena netto: U$89.00
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Wyświetlacz Head Up samochodów - Ekran 2,8" , OBD-II; Plug + Zagraj projektów danych na przedniej szybie i wyświetla prędkość pojazdu i prędkość pracy silnika, zużycia paliwa..

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Wyświetlacz Head-Up samochodów - 2,8 calowy ekran, OBD-II; Plug + Zagraj projektów danych na przedniej szybie i wyświetla prędkość pojazdu i prędkość pracy silnika, zużycie paliwa Head Up Display jest to świetny sposób.. mieć oczy na drodze i wiedzieć prędkość samochodu. To urządzenie ma ekran 2,8 cala, jest OBD-II kompatybilny i łatwość w użyciu. Żyjemy w czasach technologicznego wspaniałe, gdzie staramy się poprawić naszą sytuację i systemu HUD jest skok dla bezpiecznej jazdy do przodu.

Wyświetlacz HUD

Wystarczy podłączyć HUD do portu OBD-II za pomocą kabla (w zestawie), należy umieścić go na desce rozdzielczej położonej z wyświetlaczem do góry. Gdy masz HUD w górę, umieścić odblaskowej folii (również w zestawie) na przedniej szybie naprzeciwko ekranu 2,4 cala. Gdy go włączysz, powinien wystawać danych na przedniej szybie, dzięki czemu można zachować obserwując drogę, podczas gdy są informowani.

HUD przeznaczony jest do wyświetlania ważnych informacji, takich jak prędkość pojazdu i prędkości obrotowej silnika, ale nie wszystkie. Gdy temperatura osiągnie 100 stopni Celsjusza, alarm zostanie uruchomiony automatycznie lampę ostrzegawczą.

Ten HUD będzie przypominać kierowcy w celu zmniejszenia zużycia paliwa i regulować prędkość obrotów silnika i pojazdu, aby uzyskać optymalny stosunek. HUD pokazuje również zużycie paliwa na 100 km, podczas gdy pojazd jest w ruchu, z wyjątkiem informacji, że napięcie akumulatora jest niski lub nie osiągnie 12V.

Wyświetlacz samochód głowy

Specyfikacja produktu:

Wyświetlacz: "Digital LCD 2,8
Temperatura otoczenia: -40 do 80 stopni Celsjusza (przy ciśnieniu atmosferycznym 86-106KPa)
Dźwięk alarmu: Ponad 30 dB
Napięcie pracy: 9V-16V (12V DC / 70 mA)
Wyświetlane informacje: prędkość pojazdu, prędkość robocza, temperatura wody, przypomina mechanizm zmiany biegów, przypomnienie nadmierna prędkość, zużycie w czasie rzeczywistym do 100 km / paliwo, napięcie akumulatora, alarm
Micro USB port

Wymiary produktu: 97x40x15mm (DxSxW)
Waga produktu: 31 g

Zawartość opakowania:

HUD - wyświetlacz Head Up
Folia odblaskowa
OBDII kabel połączeniowy
Antypoślizgowa podkładka
Podręcznik

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen