Bezprzewodowa kamera tylna z monitorem - kamera 4x + 7-calowy wyświetlacz LCD z DVR (audio + wideo) + karta SDXC 128 GB

Kod: 19-076
U$691.90 U$548.90 Cena netto: U$457.42
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Bezprzewodowa kamera tylna z monitorem - 4x kamera + 7 "LCD z DVR (Audio + Video) + 128 GB karta SDXC od PROFIO ELECTRONICS.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Bezprzewodowa kamera tylna z monitorem - kamera 4x + 7-calowy wyświetlacz LCD z DVR (Audio + Video) + 128 GB Karta SDXC to technologia zaprojektowana w celu ułatwienia pracy, a zwłaszcza bezpiecznego ruchu pojazdów PROFIO Electronics koncentruje swoje systemy na szerokiej gamie pojazdów, takich jak duże samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, maszyn budowlanych i rolniczych. Ten system monitorowania Wifi ma ogromny potencjał do wykorzystania w wielu innych działaniach, gdzie jest to konieczne, aby mieć pełny przegląd tego, co dzieje się wokół ciebie i do monitorowania pracy. System WiFi z zapisu może być również używany jako czarna skrzynka w różnych sytuacjach, nie tylko w przypadku korzystania z urządzenia takiego jak parkowanie lub zestawu cofania. Ta innowacyjna technologia jest dostarczane przez PROFIO Electronics. transmisja sygnału działa w oparciu o sygnał WiFi od a kamery, które ułatwiają instalację kamer, a główną zaletą jest to, że nie ogranicza się ciągnięcia kabli połączeniowych.Istnieje kolejna zaleta tego systemu cofania, monitor służy również jako rejestrator DVR.

Nagrywa zapis z kamery i zapisuje go na karcie pamięci SDXC o pojemności do 128 GB (która jest już dołączona). Zapis jest nagrywany w rozdzielczości VGA, a na karcie pamięci 128 GB można zapisać ponad 200 godzin (8 dni) zapisu jednej kamery lub 50 godzin wszystkich 4 kamer. Cyfrowa moc bezprzewodowa gwarantuje transmisję sygnału do 100 m, a sygnał jest wystarczająco silny, aby nie zakłócać dużych metalowych części pojazdu lub ładunku. Oprócz nagrywania wideo, micro sd przechowuje również dźwiękowe nagranie dźwiękowe.

kamery parkingowe

Zestaw zawiera 1 monitor WiFi DVR 7 "w samochodzie i kamerę cofania 4x WiFi . Monitor z kamerą jest wyposażony w regulowaną konsolę, którą można umieścić w odpowiednim miejscu. Zestaw cofania WiFi ma szeroki zakres zastosowań, dzięki wysokiej -wydajna antena WiFi nadaje się nie tylko do samochodów osobowych, ale także furgonetek, minibusów, autobusów, ciężarówek, przyczep, naczep, maszyn rolniczych lub budowlanych i innych pojazdów. Poziom ochrony kamery IP jest do IP66 wodoodporny, pyłoszczelny i odporny na uszkodzenia .

Zestaw rewersyjny WiFi z rejestratorem DVR i bardzo długim zasięgiem połączenia WiFi do 100m.

kamera parkingowa

Możliwe jest jednoczesne podłączenie do 4 kamer WiFi do monitora DVR Wi-Fi , zwłaszcza podczas instalacji w większych pojazdach silnikowych, gdzie potrzebujesz więcej widoków z różnych punktów widzenia. Dzięki temu systemowi będziesz dokładnie wiedzieć, co znajduje się za lub wokół pojazdu. Monitor LED ma kontrast 300: 1 z rozdzielczością 800x480. Obiektyw szerokokątny do 150 ° jest również wyposażony w noktowizor na podczerwień. Sygnał WiFi ma zasięg do 100 m , co gwarantuje jakość odbioru z kamery cofania. Monitor ma proste menu OSD, dzięki któremu można ustawić kamerę zgodnie z własnymi potrzebami. Na monitorze LCD może wyświetlać wszystkie cztery kamery jednocześnie, w wielu wariantach, wyświetlać dwie kamery obok lub przełączać się między kamerami. Poprzez obwód przełączający kamera może być podłączona do świateł cofania, aby automatycznie przełączać się na wybraną kamerę podczas cofania.

Monitor LCD z kamerami można podłączyć na różne sposoby, aby włączyć się podczas cofania lub po uruchomieniu pojazdu. Monitor DVR posiada również funkcję lustrzanego odbicia obrazu, która umożliwia ustawienie kamer tak, aby pokazywały prawą i lewą stronę widoku. Zawiera również pilota, który uprości sterowanie podczas przełączania kamer lub szybko dostosuje obraz

Możliwość funkcji lustrzanej kamery + możliwość jednoczesnego oglądania wszystkich kamer na LCD lub każdej kamery osobno

W przypadku konieczności zamontowania monitora w inny sposób niż za pomocą uchwytu (który znajduje się w opakowaniu), w naszej ofercie znajdziesz kolejne trzy rodzaje stojaków, które umożliwiają podłączenie monitora do łatwo dostępnego miejsca.
kombajn do parkowania

PLUS Monitor DVR WiFi 7 ”TFT
plus Funkcja nagrywania DVR z maksymalnie 4 kamer
plus Zintegrowana karta pamięci SD o pojemności 128 GB
plus Monitor z opcją podłączenia do 4 kamer WiFi
plus Instalacja bez ciągnięcia kabli

Monitoruj specyfikacje techniczne:

Model: Profio Clear View S7
7-calowy monitor LED
System: PAL / NTSC
Format obrazu: 16: 9
Rozdzielczość monitora: 800 x 480
Wejścia: 4-kanałowe wejście sygnału wideo 2,4G WiFi
Kontrast: 300: 1
Regulowany: jasność, kontrast, kolor
Zasilanie: DC 12V-24V
Pobór mocy: 5 W
Temperatura pracy: -10 do 60 ° C
Temperatura przechowywania: od -20 do 70 ° C
Wymiary: 180 x 121 x 24 mm

Dane techniczne aparatu:

Model: Profio Parking Camera S7
Czujnik obrazu: SHARP 1/4 CMOS
Rozdzielczość: 420 linii TV
Połączenie WiFi: 2,4G WiFi o zasięgu 100m
Minimalne oświetlenie: 1 LUX
Widzenie w nocy IR: tak
Kąt widzenia: 150 °
Ochrona IP: IP 66 wodoodporna, pyłoszczelna, odporna na uszkodzenia
Pobór mocy: 3W
Temperatura pracy: -10 do 60 ° C
Temperatura przechowywania: od -20 do 70 ° C
Wymiary: 86,5 x 77 x 75 mm

Zawartość Paczki:

1x monitor 7 "TFT WiFi DVR
Kamera cofania 4x WiFi
1x karta SDXC o pojemności 128 GB
1x Pilot zdalnego sterowania
1x Ręczny

zawartość zestawu profio kamery parkowania

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen