Zestaw do odwracania AHD z 7-calowym monitorem LCD + 3-krotna kamera z 18-krotnymi diodami podczerwieni i obrazem nocnym do 10m

Kod: 19-047
U$426.65 U$332.35 Cena netto: U$276.96
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Zestaw odwracania AHD z 7-calowym monitorem LCD + 3-krotna kamera z 18-krotnymi diodami podczerwonymi i obrazem nocnym do 10 m ma szeroki zakres zastosowań dzięki dużym ekranowi LCD, 3x wejściach aparatu, wszystko w rozdzielczości AHD.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Zestaw AHD z 7-calowym monitorem LCD + 3-krotna kamera z 18-krotnymi diodami podczerwonymi i obrazem nocnym do 10 m oferuje szeroki zakres zastosowań dzięki dużym ekranowi LCD, 3-krotnym podłączeniom aparatu, wszystko w rozdzielczości AHD, a rozdzielczość AHX 1024x600p, Aparat zająłby się jakością obrazu nie tylko w ciągu dnia, ale z 18 diodami LED na podczerwień , można zobaczyć wyraźnie na odwrocie również w nocy. Rozmiar ekranu LCD Określa ten zestaw jako idealny pomocnik.

Masz możliwość podłączenia do 3 kamer cofania, co będzie szczególnie cenione podczas instalacji na większych pojazdach silnikowych, gdzie potrzebujesz więcej widoków pod różnymi kątami. Dzięki temu systemowi dokładnie dowiesz się, co dzieje się za samochodem lub wokół niego. Zestaw zawiera 7-calowy monitor LCD + 3-krotną kamera IR Night Vision + 3-krotny przewód 20 m do podłączenia kamery z monitorem Zestaw do odwrócenia AHD ma szeroki zakres zastosowań: przystosowany jest do wózków, mikrobusów, przyczep kempingowych, autobusów , Ciężarówek, naczep, maszyn rolniczych i innych pojazdów.Zapewnia się poziom ochrony IP kamery IP 66 co oznacza, że ​​jest wodoodporny, odporny na kurz i odporny na uszkodzenia.

 

Pierwszy zestaw odwracania na rynku z rozdzielczością 1024x600 pikseli i 7-calowym ekranem LCD z możliwością podłączenia do 3 kamer AHD z podświetleniem nocnym w podczerwieni.

Dzięki rozdzielczości AHD monitora i aparatu, wszystkie szczegóły są jasno i ostro.

10,1 "monitor AHD

Monitor zawiera menu OSD , które umożliwia dostosowanie ostrości, jasności, kontrastu, a także umożliwia obracanie i odbicie obrazu w celu wyświetlenia prawego i lewego boku. Pilot ułatwia obsługę funkcji. Zawiera również parę wbudowanych głośników i ekran 1024x600 pikseli o rozdzielczości 16: 9. Każda kamera ma własny kanał, a poszczególne kamery są przełączane za pomocą przycisków bezpośrednio na monitorze lub za pomocą pilota. Monitor LCD umożliwia podłączenie niezbędnej kamery przez złącze ze światłami cofania, dlatego podczas odwracania umożliwia automatyczne przełączanie wybranej kamery, która pojawi się na monitorze. Kąt kamery jest regulowany. Monitor z aparatem jest wyposażony w regulowany wspornik , który można zamocować w wymaganym miejscu. Pochodzi z otworem słonecznym, który zapewnia wyraźny obraz i nie oślepia.

Ahd 3 zatrzask aparatu LCD 10 + aparat z IR

Jeśli potrzebujesz zamontować monitor w inny sposób niż na wsporniku (co znajduje się w opakowaniu), możesz znaleźć w naszej ofercie jeszcze trzy inne typy stojaków, które pozwalają na podłączenie monitora na przykład na szybie przedniej lub gdzie jest potrzebne. Jeśli musisz umieścić aparat na przyczepie, która może zdjąć samochód lub samochód, możesz kupić w naszym sklepie internetowym kabel łączący kamerę odwracania dla przyczep i naczep. Zapewnia to łatwe odłączenie systemu nawrotnego i ponownego podłączenia.

 

PLUS AHD 7 "monitor LCD
plus Możliwość podłączenia 3 kamer
plus Nocne widzenie w promieniu 10m
plus Kąt widzenia kamery 150 °
plus Menu OSD z pilotem
plus Rozdzielczość wyświetlacza 1024x600 pikseli

Dane techniczne monitora:

7 "monitor LCD
System: PAL / NTSC
Współczynnik proporcji: 16: 9
Rozdzielczość monitora: 1024 x 600
Wejścia: 3x AV
Kontrast: 300: 1
Regulowana jasność, kontrast, kolor
Zasilanie: DC 12V-24V
Pobór mocy: 5W
Temperatura pracy: -10ºC do 60ºC
Temperatura składowania: -20ºC to 70ºC

Specyfikacje techniczne kamery:

Czujnik obrazu: MIX SONY225 CMOS 1/3 "
Rozdzielczość: HD 1024x600
System: PAL / NTSC
Minimalne oświetlenie: 0,1 LUX
IR Night Vision: tak 18 diod LED
Odległość w nocy: 10 m
Kąt widzenia: 150 °
Stopień ochrony IP: IP 66 wodoodporny, odporny na kurz, odporny na uszkodzenia
Zużycie energii: 3W
Temperatura pracy: -20 do 70 ° C
Zasilanie DC: 12V-24V

Zawartość Paczki:

1x 7"monitor LCD AHD
3x kamera cofająca AHD
3x kabel połączeniowy 20m
1x zdalne sterowanie
1x otwór Sun
1x Wspornik do montażu monitora
3x Uchwyt do mocowania kamery
4x kabel zasilający
1x podręcznik

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen