Zestaw parkowania AHD z 10-calowym monitorem samochodowym + 1x kamera z 18 diodami podczerwieni

Kod: 19-062
U$245.30 U$229.90 Cena netto: U$191.58
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Zestaw do parkowania AHD z 10-calowym monitorem samochodowym + 1x kamera z 18 diodami podczerwieni IR zaprojektowano tak, aby cofanie było maksymalnie bezpieczne.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Zestaw do parkowania AHD z 10-calowym monitorem samochodowym + 1x kamera z 18 diodami podczerwieni IR został zaprojektowany tak, aby cofanie było jak najbardziej bezpieczne dzięki rozdzielczości AHD monitora i kamery 1024x600p, wszystkie szczegóły będą wyraźne i ostre. Marka PROFIO ELECTRONICS zapewnia wysokiej jakości obraz nie tylko w ciągu dnia, ale dzięki 18 diodom podczerwieni, które można dobrze obserwować podczas cofania w nocy, rozmiar ekranu LCD określa ten zestaw jako idealny pomocnik podczas cofania.

Masz możliwość podłączenia do 3 kamer cofania, które docenisz szczególnie, gdy instalujesz je na większych pojazdach silnikowych, gdzie potrzebujesz więcej widoków pod różnymi kątami. Dzięki temu systemowi będziesz dokładnie wiedzieć, co znajduje się za lub wokół pojazdu. Ten zestaw zawiera wyświetlacz LCD 10 "+ 1 kamerę z IR night vision + 1x 10 m, 15 m, 20 m kabel do wyboru do podłączenia kamery do monitora (możliwe podłączenie 2 kolejnych kamer). szeroka gama zastosowań: nadaje się do van, minibusów, przyczep kempingowych, autobusów, ciężarówek, naczep, maszyn rolniczych lub budowlanych i innych pojazdów, ochrona IP jest zgodna z IP 66, co oznacza, że ​​jest wodoodporna, pyłoszczelna i odporna uszkodzić.

Zestaw parkingowy z 10-calowym monitorem samochodowym + 1x kamera z IR 18 LED posiada 3 wejścia dla kamer cofania, oferując szersze możliwości zastosowania niż inne monitory.

Pierwszy zestaw rewersyjny na rynku z rozdzielczością AHD 1024x600p i monitorem LCD 10 "z możliwością podłączenia do 3 kamer AHD z noktowizorem w podczerwieni.

Dzięki rozdzielczości AHD monitora i aparatu fotograficznego zobaczysz wszystkie szczegóły wyraźnie i ostro.

Instalacja i montaż tych kamer jest bardzo prosta.

10,1-calowy monitor cofania AHD

Monitor zawiera menu OSD, które pozwala regulować ostrość, jasność, kontrast, a także pozwala obracać i odbić obraz, aby realistycznie wyświetlać prawą i lewą stronę. Pilot zdalnego sterowania ułatwia obsługę funkcji. Dołączono również parę wbudowanych głośników i ekran o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli o rozdzielczości 16: 9. Każda kamera ma własny kanał, a poszczególne kamery są przełączane za pomocą przycisków bezpośrednio na monitorze lub za pomocą pilota zdalnego sterowania. Monitor LCD umożliwia podłączenie niezbędnej kamery poprzez złącze ze światłami cofania, więc podczas cofania umożliwia automatyczne przełączanie wybranej kamery, która pojawi się na monitorze. Kąt kamery jest regulowany. Monitor z aparatem jest wyposażony w regulowany wspornik , który można przymocować do wymaganego miejsca. W zestawie osłona przeciwsłoneczna zapewniająca wyraźny obraz i brak odblasków.

ahd 3 kamera cofania zestaw LCD 10 + kamera z IR

Jeśli chcesz zamontować monitor w inny sposób niż za pomocą wspornika (co znajduje się w pakiecie), możesz znaleźć w naszej ofercie jeszcze trzy rodzaje stojaków, które umożliwią Ci przymocowanie np. Monitora do szyby lub gdzie jest potrzebne. Jeśli chcesz umieścić kamerę na przyczepie, którą można wyjąć z samochodu lub ciężarówki, możesz kupić w naszym e-sklepie kabel łączący kamery cofania dla przyczep i naczep. Zapewni to łatwe odłączenie systemu cofania i ponowne połączenie.

PLUS Monitor LCD AHD 10 "
plus Można podłączyć do 3 kamer
plus Nocna wizja w promieniu 10m
plus Kąt widzenia kamery 150 °
plus Menu OSD z pilotem
plus Rozdzielczość wyświetlacza 1024x600px

Specyfikacja techniczna monitora:

10 "monitor LCD
System: PAL / NTSC
Proporcje: 16: 9
Rozdzielczość monitora: 1024 x 600
Wejścia: 3 x AV
Kontrast: 300: 1
Regulowana jasność, kontrast, kolor
Zasilanie: DC 12V-24V
Zużycie energii: 5W
Temperatura pracy: od -10 ° C do 60 ° C
Temperatura przechowywania: od -20ºC do 70ºC

Dane techniczne kamery:

Czujnik obrazu: MIX SONY225 CMOS 1/3 "
Rozdzielczość: HD 1024x600
System: PAL / NTSC
Minimalne oświetlenie: 0,1 LUX
Wizja w podczerwieni: tak 18 diod podczerwieni
Odległość widzenia w nocy: 10 m
Kąt widzenia: 150 °
Stopień ochrony IP: IP 66 wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na uszkodzenia
Zużycie energii: 3W
Temperatura pracy: od -20 do 70 ° C
Zasilanie prądem stałym: 12V-24V

Zawartość Paczki:

1x 10-calowy monitor LCD HD
1x kamera cofania AHD
1x Kabel połączeniowy 10m, 15m, 20m do wyboru
1x Pilot zdalnego sterowania
1x Osłona przeciwsłoneczna
1x Uchwyt do montażu monitora
1x Uchwyt do montażu kamery
1x instrukcja

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen