DOD LS475W - najlepsza kamera samochodowa z funkcją GPS z funkcją FULL HD 60 klatek na sekundę

Kod: 55-037
U$394.90 Cena netto: U$329.08
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

DOD LS475W - najlepsza kamera samochodowa z funkcją GPS z funkcją FULL HD 60fps, rejestrator GPS z 10-krotnie szybszą aktualizacją, kąt widzenia 145 °, szkło szklane 6G, ISO do 12800, WDR 2.0.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

DOD LS475W - najlepsza kamera samochodowa z funkcją GPS z funkcją FULL HD 60fps, rejestrator GPS z 10-krotnie szybszą aktualizacją, kąt widzenia 145 °, szkło szklane 6G, ISO do 12800, WDR 2.0. Kamera najnowszej generacji wyposażona jest w zupełnie nowy sensor SONY STARVIS (Starlight Visibility) IMX291, który oferuje rewolucyjny tryb nocny nawet w całkowitej ciemności!

DOD LS475W + jest bezpośrednim następcą DOD LS470W + i należy do najnowszych kamer DOD. Kontynuując popularną linię kamer LS470W, nowy model DOD LS475W + wymaga teraz kolejnego kroku i dodaje wiele unikalnych funkcji. Rozdzielczość FULL HD 1920x1080P przy szybkości 60 klatek na sekundę ( 128 klatek na sekundę) , do 128 GB pamięci Micro SD (standardowe kamery do 32 GB), gdzie można przechowywać do 18 godzin nagrywania, do 900 mAh akumulatora , szeroki kąt widzenia 145 ° i duży 3 "wyświetlacz LCD TFT 16: 9.

Kamera klasy premium , która zaspokoi nawet najbardziej wymagających klientów.

Ls475w + najlepsza jakość dodaj aparat

DOD LS475W + posiada kompresję obrazu H.264, plik MOV , strumień danych ok. 20 Mb / s. Jedna minuta w rozdzielczości 1080p 60 klatek na sekundę wideo to ok. 150 MB. Możesz obrócić obraz o 180 stopni (aparat można zamontować "w dół głowy"). Posiada bardzo przydatny dodatek - regulowany kołowy filtr polaryzacyjny skutecznie redukujący odbite światło.

Technologicznie jest to kamera samochodowa "następnej generacji" - z najnowocześniejszymi technologiami (optyką, mikroczipami, funkcjami) oferowanymi przez rynek motoryzacyjny.

Czujnik SONY STARVIS - (widoczność gwiazdy lub widoczność w świetle gwiazd)

Ls475w + sony starvis senzor dod kamera

Soczewka szklana 6G - kombinacja sześciu warstw szkła, zapewniająca oszałamiająco czysty, czysty i niezakłócony obraz. Posiada 10-krotny szybki procesor GPS, najszybsza technologia GPS zapewnia dokładne śledzenie prędkości pojazdu i bardzo szybkich pozycji GPS Twojej ścieżki. Pakiet jest wyposażony w zupełnie nowe, przeprojektowane i udoskonalone oprogramowanie na komputerze - odtwarzacz DOD GPS 2.0.

Dużą zaletą jest ulepszony system parkingowy nowej generacji, który rozpocznie nagrywanie na 15 sekund zanim wykryje ruch. Zapewni to, że masz zapis, co się stało od początku do końca. Kiedy kontynuujesz jazdę, aparat powraca do trybu nagrywania.

Lider na rynku bezpieczeństwa i monitorowania samochodów

Ls475w + park mod do dodawania kamer

Aparat można łatwo zamocować na szybie przedniej za pomocą przyssawki z uchwytem, ​​który jest podłączony do aparatu w prosty sposób. Szeroki kąt widzenia 145 ° przechwytuje zdarzenia z przodu i po bokach, automatyczna kalibracja czasu za pomocą GPS. Będziesz także docenić funkcję rejestratora GPS zapisu jazdy (położenie GPS, bieżąca prędkość). Będziesz mógł oglądać filmy na komputerze za pomocą dołączonego oprogramowania. Idealny dla firm, aby kontrolować przejazd pracowników, zawodowych kierowców. Kamera może być podłączona do zasilania 12/24 V, dzięki czemu możliwe jest użycie go poza samochodzikiem także w przypadku innych pojazdów, ciężarówek lub autobusów. W przypadku wypadku, ciężkiego hamowania lub wychylenia samochodu, aparat posiada funkcję czujnika G, która chroni pliki przed uderzeniami. Również w sytuacji awaryjnej użytkownicy mogą ręcznie chronić istniejący plik przez długie naciśnięcie przycisku "SOS".

Nowe modele kamer samochodowych DOD LS475W +, LS500W i RC500S + są obecnie szczytem oferowanych przez producentów czarnych pudełek na rynku światowym.

Jest to zalecane nie tylko przez wykorzystywane technologie, ale głównie z zadowoleniem kierowców, którzy aktywnie korzystają z tych kamer. Ich cena jest stosunkowo wyższa, ale oferują najlepsze technologie i robią rejestry, które mogą być również wykorzystane jako prolong w wypadku . Z tymi kamerami nie jest możliwe, że nie jesteś w stanie odczytać tablicy rejestracyjnej pojazdu, który uszkodził lub groził.

Obsługa do 128 GB kart microSD (około 18 godzin nagrywania)

Ls475w + dodaj aparat do samochodu gps

Cechy produktu:

Doskonała rozdzielczość FULL HD 1080p przy 60 klatkach na sekundę
Redukcja poruszenia
Rozszerzony zakres ISO do ISO 12800
Zaawansowana technologia WDR 2.0 - wspaniały obraz wideo w dowolnym świetle
Regulowany kołowy filtr polaryzacyjny
Nadzór parkingowy

Nagranie wideo kinematycznego 1080p @ 60fps
Zapewnia użytkownikom stabilne i ciągłe nagrywanie wideo przy rozdzielczości 1080p z 60 klatkami na sekundę, zwiększając ilość szczegółów, co można zobaczyć.

Ls475w + rozdzielczość pełnej rozdzielczości

Redukcja poruszenia
Inni kierowcy idą zbyt szybko, a ich numery rejestracyjne mogą zostać wypłukane w filmie? Technologia zmniejszania rozmycia ruchu służy do zwiększania przejrzystości szybko poruszających się obiektów.

Ls475w + zamazany obraz

Rozszerzony zakres ISO do 12800
DOD LS475W + posiada nowy czujnik Sony STARVIS CMOS o lepszej czułości nie tylko w normalnym oświetleniu, ale także w słabych warunkach oświetleniowych. Ulepszony zakres zwiększa jasność szybko poruszających się obiektów w nocy. Aparat może teraz przechwytywać jeszcze więcej szczegółów w bardzo słabych warunkach oświetleniowych.

Ls475w + iso 12800

Zaawansowana technologia WDR 2.0
Wspaniały film w każdych warunkach świetlnych i zrównoważonych. Sprawia, że ​​zdjęcia w nocy są jaśniejsze i zmniejszają ekspozycję na światło, aby uzyskać piękny obraz.

Technologia Ls475w + wdr

Duża przysłona f / 1,6, wysoka wydajność przy słabym oświetleniu
Duża przysłona odzwierciedla ilość światła padającego na czujnik podczas fotografowania. Im większa jest przysłona (tsmaller number f), tym więcej światła zostanie przechwycone w czujniku aparatu. W najszerszym zakresie, który jest o 66% większy niż konkurencja na rynku, kamery DOD produkują najostrzejszy obraz.

Ls475w + przednia i tylna apertura obiektywu

6G ostrego szkła
6-elementowy ostry obiektyw, wykonany z sześciu warstw szkła, zapewnia oszałamiający, czysty i niezakłócony obraz

Ls475w + 6g szkła sosovka

Szeroki kąt widzenia 145 °
Odbieranie obrazu przy dużym kącie widzenia 145 ° w celu zapewnienia optymalnego pokrycia i przejrzystości. Przednia kamera jest wyposażona w bardzo szerokokątny obiektyw, który zwiększa zakres nagrywania, ponieważ panoramiczny widok z przodu pojazdu przechwytuje wszystkie strony bez zniekształceń (więc nie zniekształcony obraz).

Ls475w + prędkość kątowa

Regulowany kołowy filtr polaryzacyjny - skutecznie redukuje odbite światło
Regulowany filtr eliminuje oślepianie przedniej szyby, a jednocześnie zwiększa nasycenie. Zmniejsza niepożądane odbicia i nadmierne ekspozycje lub efekty polaryzacji, zapewniając najwyższą jakość obrazu i ochronę obiektywu.

Filtr polaryzacyjny Ls475w +

Duży 3-calowy ekran LCD
Duży 3-calowy panoramiczny ekran panoramiczny 16: 9 - aparat ma duży ekran szerokokątny, który oferuje jasny i duży ekran odpowiedni do przeglądania ustawień i odtwarzania wideo bezpośrednio na wyświetlaczu aparatu.

Ls475w + 3-calowy ekran

Wysoka wydajność akumulatora
Wysokiej jakości akumulator litowo-jonowy 900mAh (DOD LS470W + ma 650 mAh). W przypadku braku zasilania zwiększa on czas monitorowania (tryb parkowania), co zapewnia większą ochronę.

Ls475w + bateria o dużej pojemności 900mAh

Nadzór parkingowy
Będziesz zadowolony z tego nadzoru parkingowego nawet po zaparkowaniu i opuszczaniu samochodu. Ulepszony tryb parkowania , który automatycznie uruchamia się po 10 minutach od opuszczenia pojazdu. Kiedy kontynuujesz jazdę, aparat przełącza się w tryb nagrywania w pętli. Dzięki czujnikowi SONY STARVIS można cieszyć się rewolucyjną wizją nocy przedniej kamery, nawet w całkowitej ciemności.

Ls475w + Nadzór parkingowy

W przypadku wykrycia ruchu kamery przedniej lub tylnej lub podczas awarii rozpoczyna się nagrywanie wideo i blokuje plik. Kamera rozpoczyna nagrywanie przez 15 sekund przed wykryciem ruchu lub uderzeniem, co zapewnia, że ​​będziesz miał informację o tym, co się stało od początku do końca. Warunkiem jest, że aparat musi być zasilany akumulatorem samochodowym za pomocą zestawu przewodów do stałej instalacji w pojeździe DOD DP4.

W tym filmie możesz obejrzeć filmy, takie jak ulepszony tryb parkowania:

Procesor GPS z prędkością 10 Hz
Zintegrowany z najszybszym GPS prędkości 10 Hz, rejestrując dokładniejsze dane o położeniu i prędkości pojazdu. Umożliwia nagranie trasy na mapie podczas oglądania filmów w odtwarzaczu DOD.

Ls475w + 10x procesor gps

DOD GPS Player V2.0
Nowa wersja DOD GPS Player 2.0 z ulepszonym interfejsem użytkownika jest jeszcze lepsza. Wyświetla nagrania wideo w formacie FULL HD z danymi w czasie rzeczywistym, takie jak szybkość pojazdu, współrzędne GPS, przeciążenie. Połączenie z internetem wskazuje aktualną lokalizację pojazdu na mapach Google.

Ls475w + czytnik dod

Wykrywanie radaru prędkości
System przypomina, że ​​jesteś w pobliżu miejsca z ograniczeniem prędkości i gdzie można umieścić radar, dzięki czemu można spowolnić. Unikaj pułapek i zawsze pod kontrolą.
* Obecnie system obsługuje następujące kraje: USA, CA, UK, NO, PL, NL, BE, AU.
Synchronizacja czasu i daty
Automatyczna kalibracja czasu, niezależna od ręcznej regulacji czasu. Dzięki wbudowanemu procesorowi GPS o szybkości 10 x szybkość można dokładnie skalibrować czas lokalny i automatycznie zapisywać go w pamięci aparatu.
Analiza ścieżki
Jest to nowa funkcja służąca do obliczania odległości, czasu i średniej prędkości trasy z punktu A do punktu B. Na przykład, można znaleźć najkrótszą lub najszybszą drogę do pracy z domu, na podstawie danych z analizy ścieżek. To oszczędny i praktyczny sposób oszczędzający czas i zużycie paliwa.
Ochrona czujników G przed uderzeniem
W razie wypadku, awaryjnego hamowania lub wychylenia samochodu, automatycznie chroni wszystkie zapisane i aktualne dane. Dzięki tej funkcji pliki nie zostaną usunięte lub zastąpione, nawet podczas nagrywania w pętli czasowej.

Ręczna blokada plików - ochrona SOS
W sytuacjach awaryjnych umożliwia użytkownikom ochronę istniejącego pliku przez długie naciśnięcie przycisku "SOS", który przechowuje plik z pętli zapisu i chroni przed nadpisaniem innych plików.

Automatyczne nagrywanie i wyłączanie
Po uruchomieniu pojazdu aparat automatycznie rozpocznie nagrywanie. Po wyłączeniu silnika aparat wyłącza się automatycznie, nie naciskając żadnego przycisku.

Nagrywanie pętli - nagrywanie cykliczne
Gdy przestrzeń na włożonej karcie microSD jest pełna, może ona automatycznie zastąpić starsze pliki nowymi, więc pliki są stale usuwane.

Ochrona hasła
Po ustawieniu hasła możesz uniemożliwić innym usunięcie filmów lub zdjęć. Jest to bardzo przydatna funkcja dla firm, które mają własne sterowniki.

Obsługuje 128GB kart Micro SD
4x wyższa kompatybilność pamięci w porównaniu do starszych modeli aparatów fotograficznych, obsługuje do 128 GB pamięci Micro SD z ponad 18 godzin nagrywania.

Dane techniczne:

Rozdzielczość wideo: 1920x1080 @ 60 kl./s
Czujnik: czujnik SONY STARVIS CMOS
Obiektyw szerokokątny: 145 °
Otwór: f / 1.6
Czułość ISO: do ISO 12800
Wyświetlacz: 3 "TFT LCD 16: 9
Format wideo: MOV
Nośnik danych: Micro SDHC / SDXC Klasa 10 (do 128 GB pamięci)
Dźwięk: zawiera mikrofon i głośnik (mono)
Bateria: bateria litowa o pojemności 3,7V 900mAh
Moc wejściowa: 5V 1A
Rozmiar: 112,6 (D) x 71,9 (W) x 36,4 (V) mm, (4,4 "x 2,8" x 1,4 ")
Waga: 145g
Temperatura pracy: -20 ° C ~ 65 ° C, (-4 ° F ~ 149 ° F)

Dostarczane akcesoria:

1x kamera samochodowa Profi DOD LS475W +
1x ładowarka samochodowa 12-24V (4M przedłużacz)
1x uchwyt do połączeń
1x filtr CPL
1x podręcznik

Dod ls475w + akcesoria

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (1)

100%