Rejestrator samochodowy DOD LS330W - technologia WDR

Kod: 55-011
U$251.90 U$174.90 Cena netto: U$145.75
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

DOD LS330W Car DVR - technologia WDR jest najnowszy model samochodu czarny skrzynek dokonanych przez DOD. Doskonała jakość obrazu, F 1.6 obiektyw - najlepszy aparat samochód na świecie.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

DOD LS330W Car DVR - technologia WDR jest najnowszy model samochodu czarny skrzynek dokonanych przez DOD. Doskonała jakość obrazu, F 1.6 obiektyw - najlepszy aparat samochód na świecie. Kamera DOD LS330W oferuje doskonałą jakość obrazu w rozdzielczości do 1920x1080 @ 30 klatek na sekundę. To ma 2,7 "16: 9 TFT wyświetlacz LCD ułatwia przeglądanie i ustawienia kamery wideo można łatwo zamontować na przedniej szybie samochodu za pomocą przyssawki z uchwytem Dysponuje z wbudowanym G-sensor, który automatycznie chroni wszystkie zapisane.. Pliki w wypadku, nagłego hamowania lub pochylenia samochodu.

Aparat posiada inteligentny Powyżej prędkości ostrzeżenie. Ustaw prędkość, a gdy jedziesz przekroczenie prędkości, alarm przypomni "Zwolnij, sprzedaż do wynajęcia zbyt szybkiej jazdy." Ma ona także szeroki kąt widzenia 140 °, rejestruje drogę przed samochodem, a po obu stronach. Nagrywania po wykryciu ruchu. Nagrywanie wideo rozpoczyna się automatycznie, gdy pojazd jest w ruchu, bez konieczności naciskania przycisku. Aparat można podłączyć do zewnętrznej anteny GPS (za pomocą lokalizatora GPS), który jest dostępny w sprzedaży jako wyposażenie dodatkowe. Z pewnością docenią funkcję rejestratora GPS, co oznacza zapis podczas jazdy (GSP Położenie, prędkość aktualna, wideo) będzie można oglądać ją na komputerze za pomocą dostarczonego oprogramowania. Idealny dla firm, dla kontroli drogowych pracowników, kierowców zawodowych itp

Nowa technologia WDR - wysokiej jakości wideo w każdym oświetleniu

DOD LS330W

Możliwe jest również użycie rozpoczęcia automatycznego nagrywania przy uruchomieniu samochodu. Dzięki nowej kamery DOD LS330W Nie musisz martwić się, że karta pamięci jest pełna, aparat jest wyposażony w pętli czasu funkcji. Jeżeli pojemność Karta micro SD jest pełna, aparat automatycznie zastąpić starszych nagrań przez nowsze. Wbudowany w złącza HDMI prac jak i wyjście wideo nagrane pliki wideo można pobrać do komputera za pomocą kabla USB lub bezpośrednio z karty pamięci microSD.

F1.6 duży otwór przysłony obiektywu - wielka wydajność w warunkach słabego oświetlenia, oznacza to również, że Twoje "Night Filmy" będzie doskonale widoczne.

przysłona F1.6

Car Camera - DOD LS330W

W sprzedaży w dobrej cenie można kupić online w naszym sklepie. Certyfikowany e-sklep - bezpieczne zakupy.

Cechy produktu:

Moc WDR technologia - wysokiej jakości wideo w każdym oświetleniu
F1.6 duży otwór przysłony - bardzo słabym oświetleniu
140 ° szeroki kąt widzenia
6G ostre szklany obiektyw, szeroki kąt widzenia
Zabezpieczenie hasłem
Full HD 1080p
Panoramiczny wyświetlacz 9: 2,7 "16
G-sensor - automatyczna ochrona plików
Funkcja SOS - blokowanie plików
Automatyczny start nagrywania
Funkcja nagrywania wideo detekcji ruchu
Nagrywanie w pętli, znakowanie czas i datę

 

Korzyści i innowacyjne funkcje DOD kamery LS330W:

6 g obiektyw 6G ostre szkło obiektywu. Składa się z 6 warstw szkła, przez które można nagrywać niezwykle wyraźne i niezakłócone obrazy, wyraźniejsze szczegóły (talerze, znaków drogowych itp).
Czujnik HD CMOS Nagrywanie filmu HD 1080p i superHD megapikselowy sensor CMOS. Czy jest to dzień czy noc, to może doskonale nagrać cały czas.
f 1.6 obiektyw To oddaje bardziej szczegółowych obrazów przysłony F1.6 nowego - efekt nagrywania przy słabym oświetleniu. To oddaje coraz lepszych zdjęć nocnych niż F2.0 i wyraźnie zapisane dane, takie jak tablice rejestracyjne, znaki drogowe i inne.
Zabezpieczenie hasłem Ochrona hasłem. Ta funkcja umożliwia właścicielowi hasło w celu ochrony ustawień sterowania lub inne ustawienia operacyjne, aby zmienić lub usunąć pliki wideo lub transmisji danych.
HUD kompas Wyświetlacz prędkości HUD. Osiąga 5 razy szybciej aktualizacji GPS. Prędkość jazdy jest wyświetlane na ekranie w km / h.
przyśpieszenie Inteligentne nadmierna prędkość ostrzeżenie. Ustaw prędkość, a po jazdy przekroczenie prędkości, alarm przypomni "Zwolnij, sprzedaż do wynajęcia zbyt szybkiej jazdy."
Wskaźnik prędkości Wyświetlacz prędkości HUD. Osiąga 5 razy szybciej aktualizacji GPS. Prędkość jazdy jest wyświetlane na ekranie w km / h.
automatycznej kalibracji Automatyczny czas kalibracji. Odbiór sygnału GPS i rejestruje "czas" i data "i automatycznie zapisuje go do kamery samochodowej.
Czujnik g Ochrona danych G-sensor podczas uderzenia.
Po awarii, hamowania awaryjnego lub pochylenia samochodu, automatycznie chroni wszystkie przechowywane i aktualizowane pliki wideo. Dzięki tej funkcji ważne pliki nie zostaną usunięte lub nadpisane w nagraniu pętli czasowej.
sos blokowania plików
Instrukcja ochrony SOS. W przypadku awarii pozwala użytkownikom chronić istniejące pliki po długim naciśnięciu "SOS", prowadzi dokumentację pętli nagrywania przed nadpisaniem.
2,7 TFT LCD 2,7 TFT LCD 16 ": 9 panoramiczny ekran, który zapewnia wyraźne zdjęcia, nadaje się do ustawiania i odtwarzanie filmów wideo
szeroki kąt widzenia ma szeroki kąt oglądania 140 °, zapisuje drogi przed i po obu stronach
Detekcja ruchu Nagrywanie po wykryciu ruchu. Nagrywanie wideo rozpoczyna się automatycznie, gdy pojazd jest w ruchu, bez konieczności naciskania przycisku.
Dane Autopreparatywna Automatyczne przenoszenie danych -. Pętli czasu Jeśli pojemność karty micro SD jest pełna, aparat automatycznie zastąpić starszych nagrań przez nowsze.
Nagranie autostartu Praca automatyczna -. I rozpocząć nagrywanie Po uruchomieniu samochodu automatycznie rozpocząć nagrywanie, a po 5 sekundach po wyłączeniu nagrywania zapisany plik i automatycznie wyłączy się.

Specyfikacja produktu:

Rozdzielczość wideo:
1920x1080 @ 30 fps
1280x720 @ 30fps
1280x720 @ 60 fps
848x480 @ 30fps
640x480 @ 30fps
Czujnik: 3 megapikselowy 1/3 "CMOS
Szeroki kąt widzenia 140 °
Wyświetlacz 2.7 "TFT LCD 16: 9
Wideo w formacie MOV
Format zdjęć: JPEG
Wideo w formacie AVI

Wyjście wideo: HDMI: Pomoc
Tryb wyjścia / 720p / WVGA / VGA 1080
Skład NTSC / PAL
Rozdzielczość obrazu: 1.3, VGA, 2M, 3M, 5M, 8M, 10M, 12M
System zapisu: karty Micro SDHC / MMC (do 32 GB)
Wyjście Audio: głośnik (mono)
Wejście audio: Mikrofon
Przycisk migawki - Elektroniczna migawka
Czas otwarcia migawki 1/2 - 1/1000 sekundy
Podłączenie poprzez port USB 2.0 / HDMI / TV
Bateria 3.7V 500mAh Li-ion
Hi-Speed ​​USB 2.0
Zasilanie: 5V 1A
Wymiary: 114,4 (L) x 47,9 (szer) x 37,1 mm (H)
Waga: 71 g
Temperatura pracy: -30 ° C ~ 80 ° C

Zawiera akcesoria:

1x Black box dla samochodów DOD LS330W
Ładowarka 1x samochodów
1x Uchwyt
1x przyssawka szybkozłączna
Kabel USB 1x
1x kabel HDMI
1x Instrukcja obsługi

dod aparat ls330w

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen