Wielofunkcyjne lusterko wsteczne z funkcją nawigacji GPS, kamerę samochodową HD DVR, nadajnik bluetooth i FM

Kod: 14-028
U$328.90 Cena netto: U$274.08
Zamów Czas dostawy - około 1-3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
+

Wielofunkcyjne lusterko wsteczne z nawigacją GPS, kamerą HD DVR, nadajnikiem bluetooth i FM. To lusterko wsteczne ma wiele funkcji.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Wielofunkcyjne lusterko wsteczne z nawigacją GPS, kamerą HD DVR, nadajnikiem bluetooth i FM. To lusterko wsteczne ma wiele funkcji, które na pewno docenią. Wbudowany ekran LCD o przekątnej 5 cali. Z przodu lusterka znajduje się kamera wideo o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli z szybkością 25 klatek na sekundę, która wykonuje funkcję czarnego pola i zapisuje dysk na karcie microSD do 32 GB. Nagrania z kamery bezpośrednio na wyświetlaczu 5 "lub na komputerze. Lustro DVR zawiera także nawigację GPS iGO z możliwością ustawiania różnych języków. Jest też wejście USB, które działa jako nadajnik FM, w którym można umieścić klucz USB w ulubionej muzyce i słuchać go przez radio samochodowe. Istnieje również możliwość przeglądania i odtwarzania zdjęć i filmów wideo oraz korzystania z niego jako książki elektronicznej.

Wielofunkcyjne lustro Dvr

Za pośrednictwem połączenia Bluetooth można połączyć telefon komórkowy z lustrem i używać go jako zestawu głośnomówiącego. Na ekranie dotykowym wyświetlana jest klawiatura numeryczna, za pomocą której można nawiązywać połączenia telefoniczne. Z urządzeniem można podłączyć do 4 telefonów komórkowych. Inną cechą jest możliwość podłączenia kamery odwracającej do wielofunkcyjnego lusterka wstecznego. Kamera może być łatwo podłączona przez złącze cinchowe. Kabel zasilania kamery jest zainstalowany na światłach cofania. Po włożeniu na odwrót, kamera cofania zostanie automatycznie wyświetlona na wyświetlaczu lustrzanym.

Lustro wielofunkcyjne z ekranem dotykowym 5 "

Lustro DVR z GPS jest montowane w tym samym miejscu, co oryginalne lusterko wsteczne z użyciem uniwersalnego zamocowania (wymiana lustra lub zamontowanie nowego, a połączenie musi być wykonane w serwisie). Wyświetlacz menu głównego zostanie włączony, gdy samochód zostanie uruchomiony. Można go wyłączyć za pomocą prostego dotyku, aby używać go jako lusterko wsteczne. Nawigacja GPS może być ustawiona tak, aby automatycznie włączać się po uruchomieniu samochodu.

PLUS Lustrzanka wielofunkcyjna DVR-GPS-nadajnik Bluetooth-FM
plus Kamera DVR (czarne pudełko)
plus 5 "ekran dotykowy LCD
plus Nawigacja GPS w różnych językach
plus Możliwość podłączenia kamery cofającej
plus Funkcja głośnomówiąca Bluetooth

Dane techniczne monitora:

5 "ekran dotykowy LCD
System: PAL / NTSC
Współczynnik proporcji: 16: 9
Rozdzielczość monitora: 800 x 480
Wejścia: cinch do odwracania kamery
Wejścia: nadajnik FM USB
GPS: tak iGO
Obsługa kart SD: microSD do maks. Pojemność 32GB
Głośnik: wbudowana wydajność 2W

Zawartość Paczki:

1x 5 "ekran dotykowy LCD - lusterko wsteczne
1x kable zasilające
1x Uniwersalny uchwyt na lustro
1x podręcznik

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen