Kask rowerowy Intelligent - Livall BH51M

Kod: 64-003
1,030.50 zł 580.50 zł Cena netto: 483.75 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Kask rowerowy Intelligent - Livall BH51M z Bluetooth został zaprojektowany specjalnie dla bezpieczeństwa rowerzystów, może służyć jako urządzenie głośnomówiące, zapewniając jednocześnie do 270 ° widoczność świateł LED do sygnalizacji świetlnej.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Kask rowerowy Intelligent - Livall BH51M z Bluetooth został zaprojektowany specjalnie dla bezpieczeństwa rowerzystów, może służyć jako urządzenie głośnomówiące, zapewniając jednocześnie do 270 ° widoczność świateł LED do sygnalizacji świetlnej. Jazda na rowerze jest obecnie bardzo popularną działalnością, a także służy jako forma transportu do pracy, ale nie wolno nam zapominać o bezpieczeństwie. Jednym z bezpiecznych elementów jest kask, którego głównym zadaniem jest ochrona głowy w razie upadku. Ale kask może oferować znacznie więcej niż tylko podstawowe bezpieczeństwo.

Livall wymyślił wyjątkowy inteligentny kask, który łączy w sobie bezpieczeństwo, technologię i design w bardzo wysokiej jakości, aby jazda na rowerze była przyjemnością. Do 12 otworów wentylacyjnych zapewnia doskonałe napowietrzanie kasku w upalne letnie dni. Znakomita i funkcjonalna konstrukcja sprawia, że ​​Livall BH51M jest idealnym kaskiem do codziennej jazdy na rowerze lub uprawiania innych sportów.

Inteligentny kask BH51M

Jakość kasku została potwierdzona i potwierdzona międzynarodowymi nagrodami - kask LIVALL zdobył wiele nagród za kask BH51M, w tym nagrodę za produkt roku w kategorii Urban w centrum rowerowym ISPO w Monachium w 2018 roku (największy targ sportowy w Europie) . W styczniu 2018 roku ten hełm otrzymał nagrodę za innowację "Tech for a Better World" na targach CES w Las Vegas. W 2017 roku kask otrzymał nagrodę "Akcesoria" w konkursie Eurobike oraz nagrodę IFA Innovation Award "Sports Device".

Livall Nagrody BH51M

Każdy rowerzysta powinien być wystarczająco widoczny na drodze, aby zapewnić bezpieczeństwo w ciągu dnia i nocy. Korzystanie z inteligentnych kasków Livall nie będzie stanowiło problemu, ponieważ z tyłu są zintegrowane intensywne diody LED, które są widoczne przez cały czas . Diody mogą nawet pokazywać sygnalizację kierunku jazdy . Zestaw słuchawkowy jest wyposażony w zestaw Bluetooth z głośnikami stereo i mikrofon z redukcją szumów otoczenia. Dzięki Bluetooth możesz połączyć się ze swoim telefonem komórkowym za pomocą bezpłatnej aplikacji "Livall Riding" (iOS i Android), która zapewnia Ci wszystkie potrzebne informacje na temat jazdy na rowerze. Po sparowaniu smartfona z kaskiem masz do dyspozycji nowe funkcje, takie jak odbieranie połączeń, słuchanie popularnej muzyki czy instrukcje nawigacji telefonicznej.

Darmowa komunikacja Walkie-talkie jest również dostępna między hełmami Livall , które są oparte na nadajniku radiowym. Kask Livall zwiększa również bezpieczeństwo dzięki zintegrowanemu czujnikowi wstrząsów , który w razie upadku wysyła sygnał SOS do domyślnego numeru osoby kontaktowej z aktualną pozycją, jeśli pozostaniesz nieprzytomny. Zasilanie kasku zapewnia akumulator 600 mAh, który może oferować do 10 godzin na jedno ładowanie przy sygnalizacji LED, i przez około 3 do 6 godzin podczas słuchania muzyki.

Kask Livall BH51MKask Livall

Kask jest aktywowany za pomocą gumowego przycisku z tyłu hełmu, a magnetyczny port ładowania znajduje się obok przycisku pod gumową osłoną. Wszystkie części są wystarczająco odizolowane od wody i potu. Aby zapewnić wygodną obsługę kasku, dołączony jest również kontroler bezprzewodowy , który można łatwo przymocować do kierownicy roweru za pomocą gumki. Za pomocą odpowiedniego kontrolera możemy aktywować kierunkową sygnalizację, również w celu odebrania połączenia, regulacji głośności dźwięku, włączenia aparatu na smartfonie, a następnie zrobienia zdjęcia lub włączenia nadajnika Walkie-Talkie między hełmami Livall. Jeśli jesteś aktywnym rowerzystą, ciesząc się nowoczesną technologią, z pewnością docenisz ten inteligentny hełm. Nie tylko ułatwia komunikację podczas jazdy bez zatrzymywania, ale także zwiększa bezpieczeństwo. Kask znajduje również zastosowanie w jeździe konnej, rolkach, deskorolkach itp. W naszym e-sklepie znajdziesz także inne modele kasków Livall.

Livall aplikacjaFunkcja aplikacji LivallLivall sos signalZestaw kasków LivallDane jazdy kasku Livall

Cechy:

plus Wysokiej jakości konstrukcja kasku
plus Zestaw głośnomówiący Bluetooth / głośnik
plus Widoczność sygnalizacji LED 270 °
plus Ostrzeżenie SOS w przypadku upadku
plus Żywotność baterii w kasku do 10 godzin

Specyfikacja kasków Livall:

Model: BH51M
Obwód głowy: 57 - 61 cm
Tylne światła: grupowe diody LED
Bluetooth: BT 4.1 + HFP / HSP / A2DP, zasięg do 10 metrów
Głośniki: stereo 2x 0,5 W
Mikrofon: -42 dB
Bateria: 600 mAh
Zasilanie: DC-5V / 0,5A
Port ładowania: magnetyczny kabel USB
Czas ładowania: 2 godziny
Czas pracy: max. 10 godzin, słuchanie muzyki przez 3 do 6 godzin
Tryb gotowości: maks. 180 dni
Temperatura pracy: od 0 ° C do 40 ° C
Waga: 398 g

Specyfikacja sterownika Livall:

Model: BR80
Zasięg hełmu: 10 metrów
Przyciski: 4-kierunkowy, przycisk funkcyjny, przycisk Walkie-talkie, przycisk do robienia zdjęć
Zastosowanie: do wszystkich rodzajów rowerów
Bateria: 220 mAh
Tryb gotowości: 2 lata
Wymiary: 58 x 37 x 55 mm
Waga: 18 g

Pakiet zawartości:

1x kask rowerowy Smart Livall
1x kabel USB
1x kontroler Livall
1x Instrukcja obsługi

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (2)

100%