Kaski rowerowe Smart - Livall BH60SE

Kod: 64-002
U$152.90 Cena netto: U$127.42
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Kaski rowerowe Smart - Livall BH60SE oferują zestaw głośnomówiący Bluetooth, sygnalizację kierunku jazdy, a także możliwość wysyłania sygnałów SOS w razie wypadku.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Kaski rowerowe Smart - Livall BH60SE oferują zestaw głośnomówiący Bluetooth, sygnalizację kierunku jazdy, a także możliwość wysyłania sygnałów SOS w razie wypadku. Jazda na rowerze jest obecnie bardzo popularną działalnością, a także służy jako forma transportu do pracy, ale nie wolno nam zapominać o bezpieczeństwie. Jednym z bezpiecznych elementów jest kask, którego głównym zadaniem jest ochrona głowy w razie upadku. Ale kask może oferować znacznie więcej niż tylko podstawowe bezpieczeństwo. Livall wymyślił wyjątkowy inteligentny kask, który łączy w sobie bezpieczeństwo, technologię i design w bardzo wysokiej jakości, aby jazda na rowerze była przyjemnością. Do 24 otworów wentylacyjnych zapewnia doskonałe napowietrzanie w upalne letnie dni. Świetny i funkcjonalny design o wyjątkowo lekkiej konstrukcji wynoszącej zaledwie 285 g sprawia, że ​​Livall BH60SE jest idealnym kaskiem do codziennej jazdy na rowerze.

Sportowy kask rowerowy Livall BH60SE

Każdy rowerzysta powinien być wystarczająco widoczny na drodze, aby zapewnić bezpieczeństwo w ciągu dnia i nocy. Korzystanie z inteligentnych kasków Livall nie będzie stanowiło problemu, ponieważ z tyłu są zintegrowane intensywne diody LED, które są widoczne przez cały czas . Diody mogą nawet pokazywać sygnalizację kierunku jazdy . Zestaw słuchawkowy jest wyposażony w zestaw Bluetooth z głośnikami stereo i mikrofon z redukcją szumów otoczenia. Dzięki Bluetooth możesz połączyć się ze swoim telefonem komórkowym za pomocą bezpłatnej aplikacji "Livall Riding" (iOS i Android), która zapewnia Ci wszystkie potrzebne informacje na temat jazdy na rowerze. Po sparowaniu smartfona z kaskiem masz do dyspozycji nowe funkcje, takie jak odbieranie połączeń, słuchanie popularnej muzyki czy instrukcje nawigacji telefonicznej.

Darmowa komunikacja Walkie-talkie jest również dostępna między hełmami Livall , które są oparte na nadajniku radiowym. Kask Livall zwiększa również bezpieczeństwo dzięki zintegrowanemu czujnikowi wstrząsów , który w razie upadku wysyła sygnał SOS do domyślnego numeru osoby kontaktowej z aktualną pozycją, jeśli pozostaniesz nieprzytomny. Zasilanie kasku zapewnia akumulator 450 mAh, który może oferować do 10 godzin na jedno ładowanie przy sygnalizacji LED i przez około 3 do 6 godzin podczas słuchania muzyki.


Kask Livall BH60SE

Sterowanie za pomocą kasku jest możliwe dzięki gumowym przyciskom znajdującym się z przodu hełmu od spodu, które służą do włączania i wyłączania sygnalizacji świetlnej, odbierania połączenia i regulacji głośności dźwięku głośnika, a także kontrolowania wyboru ścieżek. Obok przycisków znajduje się magnetyczny port ładowania i mikrofon. Wszystkie części są wystarczająco odizolowane od wody i potu. Aby zapewnić wygodną obsługę kasku, dołączony jest również kontroler bezprzewodowy , który można łatwo przymocować do kierownicy roweru za pomocą gumki. Za pomocą odpowiedniego kontrolera możemy aktywować kierunkową sygnalizację, również w celu odebrania połączenia, regulacji głośności dźwięku, włączenia aparatu na smartfonie, a następnie zrobienia zdjęcia lub włączenia nadajnika Walkie-Talkie między hełmami Livall. Jeśli jesteś aktywnym rowerzystą, ciesząc się nowoczesną technologią, z pewnością docenisz ten inteligentny hełm. Nie tylko ułatwia komunikację podczas jazdy bez zatrzymywania, ale także zwiększa bezpieczeństwo. Kask znajduje również zastosowanie w jeździe konnej, rolkach, deskorolkach itp. W naszym e-sklepie znajdziesz także inne modele kasków Livall.

Livall aplikacjaFunkcja aplikacji LivallLivall sos signalZestaw kasków LivallDane jazdy kasku Livall

Cechy:

plus Wysokiej jakości obróbka kasku
plus Sterowanie Bluetooth za pośrednictwem aplikacji
plus Intensywne diody LED z sygnalizacją kierunkową
plus Sygnał SOS z miejscem wypadku
plus Żywotność baterii w kasku do 10 godzin

Specyfikacja kasków Livall:

Model: BH60SE
Obwód głowy: 55 - 61 cm
Tylne światła: 8 pełnowymiarowych lampek LED
Bluetooth: BT 4.1 + HFP / HSP / A2DP, zasięg do 10 metrów
Głośniki: stereo 2x 0,5 W
Mikrofon: -39 dB
Bateria: 450 mAh
Zasilanie: DC-5V / 0,5A
Port ładowania: magnetyczny kabel USB
Czas ładowania: 3 godziny
Czas pracy: max. 10 godzin, słuchanie muzyki przez 3 do 6 godzin
Tryb gotowości: maks. 180 dni
Temperatura pracy: od 0 ° C do 40 ° C
Wymiary: 285 x 230 x 150 mm
Waga: 285 g

Specyfikacja sterownika Livall:

Model: BR80
Zasięg hełmu: 10 metrów
Przyciski: 4-kierunkowy, przycisk funkcyjny, przycisk Walkie-talkie, przycisk do robienia zdjęć
Zastosowanie: do wszystkich rodzajów rowerów
Bateria: 220 mAh
Tryb gotowości: 2 lata
Wymiary: 58 x 37 x 55 mm
Waga: 18 g

Pakiet zawartości:

1x kask rowerowy Smart Livall
1x kabel USB
1x kontroler Livall
1x Instrukcja obsługi

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen