Zestaw słuchawkowy Smart - Livall BH51M kask rowerowy bluetooth + wielofunkcyjne rozszerzenie z 5000mAh power bank + czujnik prędkości nano

Kod: 64-006
U$355.30 U$280.50 Cena netto: U$233.75
Zamów Czas dostawy - około 1-3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
+

Zestaw słuchawkowy Smart - Livall Kask rowerowy BH51M bluetooth + wielofunkcyjne rozszerzenie z 5000mAh power bank + czujnik prędkości nano przynoszą rewolucję do jazdy na rowerze.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Zestaw słuchawkowy Smart - Livall Kask rowerowy BH51M bluetooth + wielofunkcyjne rozszerzenie z 5000mAh power bank + czujnik prędkości nano przynoszą rewolucję do jazdy na rowerze. Livall BH51M b luetooth kask został zaprojektowany z bezpieczeństwem rowerzystów, może być używany jako urządzenie głośnomówiącym zapewniając do 270 ° C widoczność świateł LED do sygnalizacji świetlnej. Jazda na rowerze jest obecnie bardzo popularną działalnością, a także służy jako forma transportu do pracy, ale nie wolno nam zapominać o bezpieczeństwie. Jednym z bezpiecznych elementów jest kask, którego głównym zadaniem jest ochrona głowy w razie upadku. Ale kask może oferować znacznie więcej niż tylko podstawowe bezpieczeństwo.

Livall został wyposażony w wyjątkowy kask ochronny, który łączy w sobie bezpieczeństwo, technologię i design w bardzo wysokiej jakości, sprawiając , że korzystanie z roweru staje się przyjemnością. Na kasku znajduje się 12 otworów wentylacyjnych, które zapewniają doskonałą wentylację w upalną letnią pogodę. Doskonały i funkcjonalny design sprawia, że ​​Livall BH51M jest idealnym kaskiem do codziennej jazdy na rowerze lub uprawiania innych sportów.

Inteligentny kask BH51M

Jakość kasku została potwierdzona i potwierdzona międzynarodowymi nagrodami - LIVALL zdobył wiele nagród za kask BH51M, w tym nagrodę za produkt roku w kategorii Urban w centrum rowerowym ISPO w Monachium w 2018 roku (największy targ sportowy w Europie). W styczniu 2018 roku ten hełm otrzymał nagrodę za innowację "Tech for a Better World" na targach CES w Las Vegas. W 2017 roku kask otrzymał nagrodę "Akcesoria" w konkursie Eurobike oraz nagrodę IFA Innovation Award "Sports Device".

Livall Nagrody BH51M

Każdy rowerzysta powinien być wystarczająco widoczny na drodze, aby zapewnić bezpieczeństwo w ciągu dnia i nocy. Korzystanie z inteligentnych kasków Livall nie będzie stanowiło problemu, ponieważ z tyłu są zintegrowane intensywne diody LED, które są widoczne przez cały czas . Diody mogą nawet pokazywać sygnalizację kierunku jazdy . Zestaw słuchawkowy jest wyposażony w zestaw Bluetooth z głośnikami stereo i mikrofon z redukcją szumów otoczenia. Dzięki Bluetooth możesz połączyć się ze swoim telefonem komórkowym za pomocą bezpłatnej aplikacji "Livall Riding" (iOS i Android), która zapewnia Ci wszystkie potrzebne informacje na temat jazdy na rowerze. Po sparowaniu smartfona z kaskiem masz do dyspozycji nowe funkcje, takie jak odbieranie połączeń, słuchanie popularnej muzyki czy instrukcje nawigacji telefonicznej.

Darmowa komunikacja Walkie-talkie jest również dostępna między hełmami Livall , które są oparte na nadajniku radiowym. Kask Livall zwiększa również bezpieczeństwo dzięki zintegrowanemu czujnikowi wstrząsów , który w razie upadku wysyła sygnał SOS do domyślnego numeru osoby kontaktowej z aktualną pozycją, jeśli pozostaniesz nieprzytomny. Zasilanie kasku zapewnia akumulator 600 mAh, który może oferować do 10 godzin na jedno ładowanie przy sygnalizacji LED, i przez około 3 do 6 godzin podczas słuchania muzyki.

Kask Livall BH51MKask Livall

Kask jest aktywowany za pomocą gumowego przycisku z tyłu hełmu, a magnetyczny port ładowania znajduje się obok przycisku pod gumową osłoną. Wszystkie części są wystarczająco odizolowane od wody i potu. Aby zapewnić wygodną obsługę kasku, dołączony jest również kontroler bezprzewodowy , który można łatwo przymocować do kierownicy roweru za pomocą gumki. Za pomocą odpowiedniego kontrolera możemy aktywować kierunkową sygnalizację, również w celu odebrania połączenia, regulacji głośności dźwięku, włączenia aparatu na smartfonie, a następnie zrobienia zdjęcia lub włączenia nadajnika Walkie-Talkie między hełmami Livall. Jeśli jesteś aktywnym rowerzystą, ciesząc się nowoczesną technologią, z pewnością docenisz ten inteligentny hełm. Nie tylko ułatwia komunikację podczas jazdy bez zatrzymywania, ale także zwiększa bezpieczeństwo. Kask znajduje również zastosowanie w jeździe konnej, rolkach, deskorolkach itp. W naszym e-sklepie znajdziesz także inne modele kasków Livall.

Livall aplikacjaFunkcja aplikacji LivallLivall sos signalZestaw kasków LivallDane jazdy kasku Livall

Wielofunkcyjne rozszerzenie mobilne z wbudowanym powerbank 5000mAh. Wspornik można zamontować na kierownicy o średnicy 31,8 mm. Urządzenie składa się z przedłużacza z wbudowanym PowerBank, który łączy szkielet roweru z kierownicą i uchwytem telefonu komórkowego. Nie może być mocno podłączony telefon komórkowy o wielkości wyświetlacza 4-6 cali. Posiada pionowo regulowane ramię i głowicę uchwytu można obracać o 360 °. Możesz ustawić telefon komórkowy we właściwej pozycji i zawsze mieć go przed oczami. Wbudowany power bank gwarantuje, że Twój telefon komórkowy będzie zawsze naładowany w dowolnym miejscu. Czteropoziomowy wskaźnik LED baterii służy do sprawdzania poziomu naładowania banku mocy . Jest to z pewnością przydatne w przypadku korzystania z telefonu komórkowego, takiego jak nawigacja GPS, gdzie występuje zwiększone zużycie energii, połączenie z zestawem głośnomówiącym lub inne funkcje.

wielofunkcyjne opcje ustawień rozszerzeń

Czujnik prędkości roweru nano za pomocą telefonu komórkowego to innowacyjny sposób śledzenia prędkości, przebiegu i wielu innych funkcji za pośrednictwem telefonu komórkowego. Urządzenie jest instalowane na korbie pedału z prawej strony. Musisz wsunąć czujnik we wtyczkę matrycy, która łączy korbę z ramą roweru. Czujnik zasilany jest baterią przycisków i jest sparowany z telefonem przez połączenie Bluetooth. Dzięki aplikacji mobilnej, którą można swobodnie pobierać, czujnik nano wyśle ​​informacje o aktualnej prędkości, przebytych kilometrach i innych funkcjach Aplikacja zawiera. Czujnik zasilany baterią przycisku w trybie gotowości będzie trwał do 180 dni.

czujnik prędkości nano i przez telefon komórkowy

Kask Livall BH51M

Cechy kasków Livall:

plus Wysokiej jakości konstrukcja kasku
plus Zestaw głośnomówiący Bluetooth / głośnik
plus Widoczność diod LED sygnalizacji 270 °
plus Ostrzeżenie SOS w przypadku upadku
plus Żywotność baterii w kasku do 10 godzin

Specyfikacja kasków Livall:

Model: BH51M
Obwód głowy: 57 - 61 cm
Tylne światła: grupowe diody LED
Bluetooth: BT 4.1 + HFP / HSP / A2DP, zasięg do 10 metrów
Głośniki: stereo 2x 0,5 W
Mikrofon: -42 dB
Bateria: 600 mAh
Zasilanie: DC-5V / 0,5A
Port ładowania: magnetyczny kabel USB
Czas ładowania: 2 godziny
Czas pracy: max. 10 godzin, słuchanie muzyki przez 3 do 6 godzin
Tryb gotowości: maks. 180 dni
Temperatura pracy: od 0 ° C do 40 ° C
Waga: 398 g

Sterownik LIVALL na kierownicy

Specyfikacja sterownika Livall:

Model: BR80
Odległość od kasku: 10 metrów
Przyciski: 4-kierunkowy, przycisk funkcyjny, przycisk Walkie-talkie, przycisk do robienia zdjęć
Zastosowanie: do wszystkich rodzajów rowerów
Bateria: 220 mAh
Tryb gotowości: 2 lata
Wymiary: 58 x 37 x 55 mm
Waga: 18 g

Uchwyt do specyfikacji telefonu komórkowego

Funkcje posiadacza telefonu komórkowego:

plus Uchwyt na telefon komórkowy z wbudowanym powerbankiem
plus Instalacja na kierownicy
plus Powerbank o pojemności do 5000mAh i wskaźniku ładowania LED
plus Odwróć pionowy kąt ruchu uchwytu do 200º
plus Głowica uchwytu jest regulowana we wszystkich kierunkach o 360 °
plus Dla rozmiaru wyświetlacza telefonu komórkowego od 4 do 6 cali

Specyfikacje posiadacza telefonu komórkowego:

Czarny kolor
Średnica kontrolek: 31,8 mm
Rozmiar Twojego telefonu: ekran 4-6 cali
Pojemność baterii: 3,7V / 5000mAh
Port ładowania: Micro USB 5V / 2A
Czas ładowania: ok. 3.5hrs
Port wyjściowy: micro USB 5V / 2A
Wskaźnik baterii: poziom naładowania akumulatora 4 stopnie
Ustawienia uchwytu: Obrotowy 360 ° regulowany w 4 kierunkach
Kąt odwrócenia: ponad 200 °
Długość: 120 mm

specyfikacja czujnika prędkości nano

Cechy czujnika prędkości nano:

plus Przechwytywanie prędkości za pomocą połączenia z telefonem komórkowym
plus Prosta instalacja
plus Do 180 dni w trybie gotowości
plus Przechwytywanie prędkości i przebiegu oraz innych funkcji

Specyfikacje czujnika prędkości nano:

Zasilanie: bateria przycisku CR2032 3V 210mAH
Montaż: zewnętrzna strona prawej korby
Czas gotowości: maks. w ciągu 180 dni
Rozmiar czujnika nano: 30 × 30 × 12 mm
Połączenie: bluetooth

Zawartość Paczki:
1x Smart Bike Kask Livall BH51M
1x Kontroler z uchwytem na kierownicę
1x Kabel do ładowania Micro USB
1x Regulowany uchwyt
1x Rozszerzenie na kierownicy
1x Wbudowany powerbank 5000mAh
1x Nano speed sSensor
1x instrukcja

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen