Czapki zimowe - prążkowany kapelusz z oświetleniem LED

Kod: 11-282
U$31.90 Cena netto: U$26.58
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Czapki zimowe - prążkowany kapelusz z diodą LED i ładowaniem USB pomaga w wykonywaniu zadań w złych warunkach oświetleniowych.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Czapki zimowe - prążkowany kapelusz z diodą LED i ładowaniem USB pomagają wykonać zadania w złych warunkach oświetleniowych. Ten unisex czapeczka wykonana jest z akrylu i poliestru, dzięki czemu jest bardzo przyjemna w dotyku, a jednocześnie ogrzewa nie tylko w górach, ale także w mieście dzięki tradycyjnemu nieformalnemu designowi. Składanie podwójnej dzianiny w dolnej części czapki zapewnia większe uczucie ciepła na czole i uszach, nawet podczas najzimniejszych zimowych dni. Z przodu znajduje się skórzana łatka, w której zamontowane jest światło LED składające się z 5 przezroczystych diod LED . To praktyczne rozwiązanie do umieszczania diod LED z przodu kapelusza prowadzi światło w kierunku, w którym patrzą twoje oczy.

czapka ze światłem

Oświetlenie LED można zdemontować i można go używać oddzielnie lub przymocować do innego ubrania dzięki konstrukcji klipsa. Światło kontrolowane jest za pomocą jednego przycisku umieszczonego z przodu. Możesz wybrać 3 tryby białego światła i tryb SOS z czerwoną diodą . Lampa LED zawiera także zintegrowaną baterię, którą można łatwo ładować za pośrednictwem portu USB w komputerze lub ładowarce USB. Żywotność baterii zależy od użycia światła LED. Przy najwyższej jasności trwa około 2 godzin. Przy najniższej jasności zapewnia do 5 godzin życia.

Ten model wyjątkowej lekkiej czapki LED docenią przede wszystkim biegacze, rowerzyści, turyści i dzieci w drodze do szkoły wczesnym rankiem. Może być również stosowany w obszarach takich jak polowanie, wędkarstwo, kemping i inne zajęcia na świeżym powietrzu. Może być również bardzo użytecznym narzędziem w samochodzie w sytuacjach wyjątkowych, na przykład w przypadku uszkodzenia opony lub błota zablokowanego, gdy potrzebujesz obu rąk. Dzięki tej czapce będziesz mieć dużo światła w kierunku dokładnie tam, gdzie potrzebujesz, bez pomocy drugiej osoby.

Cechy:

plus Oświetlenie LED z 5 diodami
plus 3 tryby luminancji + tryb SOS
plus Akumulator przez USB
plus Praktyczna lokalizacja światła
plus Ciepły, rozgrzewający kapelusz

Dane techniczne:

Materiał: Akrylowy, poliestrowy + skórzany plaster
Wymiary: 21,5 cm (szerokość) x 20,5 cm (wysokość) x 0,2 cm (h)
Waga: 70g
Ładowanie: złącze USB 5V DC

Pakiet zawartości:

1x Czapka z dzianiny
1x światło LED

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen