Ochronna kamera IP Atom AR3S z detekcją twarzy + automatyczne śledzenie z 360 ° - nagroda CES Innovations Award 2017

Kod: 52-006
2 495,00 zł 1 995,00 zł Cena netto: 1 662,50 zł
Zamów Czas dostawy - około 1-3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
+

Ochronna kamera IP Security AR3S z detekcją twarzy + automatyczne śledzenie i kąt widzenia 360 °.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Kamera IP IP z ochroną na zewnątrz IP3S z detekcją twarzy + automatyczne śledzenie z kątem widzenia do 360 ° - nagroda CES Innovations Award 2017. Kamera jest przeznaczona do użytku na zewnątrz, na przykład w domu (drzwi wejściowe i otoczenie). Dzięki funkcji obracania 360 ° w pozycji poziomej i 108 ° w pionie można monitorować szeroki obszar. Detekcja motonu jest zapewniana przez trzy czujniki, jeden przed kamerą, a dwa z tyłu. Dzięki układowi czujników jest to tak, jakby aparat mógł nawet zobaczyć za sobą. Po wykryciu ruchu przez czujnik aparat natychmiast przechodzi w pożądany kierunek i ustawia ostrość na intruza monitorowanego obszaru. Obiektyw może rozpoznawać twarz i ludzki ruch i ciągle śledzi ruch. Następnie wysyła wiadomość alarmową z obrazem na telefonie komórkowym (tablecie) dotyczącym przerwania monitorowanego obszaru. Aparat posiada złącze do połączenia sieciowego, przez które można podłączyć go do routera za pomocą kabla, a nie tylko przez połączenie WiFi.  

Rejestr kamer jest zapisywany zgodnie z ustawieniami w obrębie własnej chmury lub można korzystać z przestrzeni pamięci za pomocą łączenia z kontem Google na dysk Google, gdzie można bezpłatnie korzystać z 15 GB. Konfigurowanie i łączenie się z kontem Google jest łatwe i jest wykonywane bezpośrednio przez aplikację Amaryllo. Inną opcją jest podłączenie kamery Atom bezpośrednio do chmury firmy Amaryllo, która oferuje bezpłatną przechowującą filmy na serwerze w celu archiwizacji w ciągu ostatnich 24 godzin i trzy dniowego przechowywania 10-sekundowych ostrzeżeń przed wykryciem. Inne programy archiwizacji są płatne.

Bezpieczna kamera zewnętrzna z wykrywaniem ruchu i twarzą

Kamera bezpieczeństwa ATOM AR3S posiada wbudowany dwukierunkowy strumień audio i wideo w jakości Full HD, co pozwala na wykorzystanie go jako osłony wideo. Po wykryciu ruchu przed kamerą domową rozpoczyna się strumień wideo w telefonie komórkowym i dwukierunkowym audio, z którym można się porozumieć z osobą znajdującą się przed aparatem. Funkcja wykrywania twarzy umożliwia rozpoznawanie ludzkiej twarzy przez aparat. W momencie alarmu aparat wyśle ​​ostrzeżenie ze zdjęciem wykrywania ruchu. Następnie aparat próbuje wykryć twarz, a gdy tylko wykryje, wysyła obraz twarzy osoby. Urządzenie wykrywa tylko ludzką twarz. Nie reaguje na zwierzęta i inne rzeczy nieożywione. Detekcja ruchu jest również wspierana przez funkcję monitorowania osoby lub osób znajdujących się w obszarze obserwacji kamery. Silnik Servo umożliwia automatyczne obracanie i śledzenie ruchu osoby wykrytej. Kamera posiada funkcję wykrywania ruchu i monitoruje wykryty obiekt w odległości 12 m.

To naprawdę jest inteligentna kamera TOP, która otrzymała prestiżową nagrodę CES w 2017 roku w dziedzinie innowacji na rynku aparatów cyfrowych.

Kamery ochrony IP

Aparat wyposażony jest w wizjer IR z 4 diodami IR w odległości 5 m, 3-krotnym czujnikiem ruchu PIR i czujnikiem dźwięku. Podczas transmisji na żywo można użyć 4-krotnego zoomu cyfrowego . Jest to samonaprowadzający się system bezpieczeństwa, który jest przeznaczony do użytku na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń . Kamera jest szczególnie przydatna do monitorowania otaczającego i wejściowego drzwiczki domu, ale może również służyć do monitorowania magazynów, bram, monitorowania obiektów i innych miejsc, w których chcesz mieć przegląd tego, co się dzieje. Instalacja jest bardzo prosta. Po ściągnięciu aplikacji Amaryllo z pomocą Android OS i iOS za pośrednictwem GOOGLEPLAY będziesz prowadzony przez całą instalację kamery IP.

Aplikacja zawiera różne ustawienia czujników umożliwiające ustawienie kamery IP zgodnie z własnymi potrzebami. Za pośrednictwem aplikacji urządzenie jest połączone z routerem WiFi i aktywny jest system zabezpieczeń. Kamera zapisuje do 4 różnych sieci Wi-Fi, dzięki czemu można łączyć się z różnymi routerami, aw przypadku awarii jednego połączenia, łączy się z inną siecią Wi-Fi, która jest przechowywana w pamięci i znajduje się w zasięgu. W aplikacji można również podłączyć dodatkowe aparaty fotograficzne z Amaryllo. Można więc pokrywać wiele lokalizacji i przełączać się między kamerami.

Kamera bezpieczeństwa z wykrywaniem twarzy i kątem 360

Pełna komunikacja przez niedostępne 256-bitowe szyfrowanie. Jakość, bezpieczeństwo i szybkość transmisji obrazu i dźwięku są więc na najwyższym poziomie. Dzięki aplikacji można oglądać transmisje na żywo w kamerach w rozdzielczości Full HD 1920x1080. Podczas zakłócania dźwięku lub czujnika ruchu aparat uruchamia alarm ostrzegawczy, a otrzymasz alerty tekstowe i obrazowe za pośrednictwem aplikacji na telefonie komórkowym. Możesz rozpocząć transmisję na żywo, aby zobaczyć, co się dzieje. Dwukierunkowe audio umożliwia komunikowanie się zdalnie. Kamera posiada wbudowany silnik, który umożliwia poruszanie się o 360 °, co pozwala na monitorowanie całego obszaru, w którym zainstalowana jest kamera.

ZEWNĘTRZNE Złącze kamery bezpieczeństwa IP z adapteremR 3 reprezentuje ustawienia aplikacji

Kamera zewnętrznej ochrony IP jest zasilana na stałe za pośrednictwem mikro-USB i zasilacza AC / DC. Z dołączonym wspornikiem można go zainstalować na suficie, w miejscu, w którym będzie miał najlepszy widok w zakresie 360 ​​°. Firma Amaryllo oferuje z aparatem opcję przestawiania zewnętrznej pamięci masowej na serwerach. Oferuje on bezpłatną usługę przechowywania 3-dniowego alarmu wideo. Każdy alarm jest rejestrowany na zewnętrznej pamięci w 10-sekundowym filmie. To wystarczy, aby dowiedzieć się, co się stało i masz dowody wideo.

Amaryllo oferuje także opcję aktywowania usług usługi 7-dniowej, 30-dniowej lub 365-dniowej, która zapewnia przechowywanie na swoich serwerach zewnętrznych plików wideo i zdjęć. Inne funkcje są również zawarte w pakiecie. Możesz przetestować pakiet w 30-dniowym okresie próbnym. Aktywowanie usługi jest dostępne w czterech prostych krokach, używając załączonych instrukcji i kodu QR. Usługa świadczona przez Amaryllo jest pobierana. Google oferuje bezpłatne miejsce na dysku 15 GB i można je połączyć z aplikacją i kontem Google.

Atomowych aplikacji AR

Cechy:

plus Bezprzewodowa kamera IP z funkcją IR Night Vision
plus Wykrywanie twarzy i śledzenie wykrytej osoby
plus 3-krotny czujnik PIR i dźwięku z dwukierunkową transmisją dźwięku
plus Możliwość łączenia bezpłatnej przestrzeni Google z pojemnością 15 GB danych
plus Detekcja ruchu i śledzenie wykrytej osoby w odległości do 12 metrów
plus Połączenie przez sieć Wi-Fi lub przez kabel sieciowy

Dane techniczne:

Czujnik obrazu: 1 / 2,7 "CMOS
Rozdzielczość: Full HD 1920x1080 30 klatek na sekundę, 720p, 480P, 360P
Zoom cyfrowy: 4x
Obraz kąta przez obracanie kamery: 360 °
Kompresja wideo: H.264, MJPEG
Pamięć: wbudowana 8 GB
Zabezpieczenie wideo 256-bitowe szyfrowanie
Protokoły sieciowe: TCP / IP, UDP / IP, HTTP / HTTPS, FTP, DHCP, NTP, WPS
Wbudowany mikrofon:
Wykrywanie twarzy: tak (śledzenie wykrytej osoby z bazą danych twarzy)
Czujnik ruchu: 3x czujnik ruchu PIR
Czujnik dźwięku: czujnik dźwięku
Audio: wbudowany mikrofon dwukierunkowy
Wysyłanie powiadomień do urządzenia, tekstu i obrazów: tak
IR Night Vision: 4 LED IR
Napięcie: 12V / 3,75A DC
Ochrona IP: IP66 wodoodporna, odporna na kurz
System operacyjny: iOS 7 lub nowszy, Android 4.1 i nowsze
WiFi: bezprzewodowy MIMO 2x2 2,4 GHz 802.11 b / g / n
Wymiary: 130x110x63 mm
Temperatura pracy: -30 do 50 ° C
Waga: 0,8 kg


Zawartość:

1x Kamera IP ochrony na zewnątrz
1x wkład do mocowania kamery na suficie
1x zasilacz AC / DC
1x podręcznik

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen