Kamera wifi w okulary HD z możliwością przesyłania strumieniowego na żywo przez internet

Kod: 10-119
675,00 zł Cena netto: 562,50 zł
Zamów Czas dostawy - około 1-3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Kamera wifi w okulary HD ze wsparciem dla kart microSD do 64GB możliwość oglądania transmisji na żywo przez internet.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Kamera wifi w okulary HD ze wsparciem dla kart microSD do 64 GB i możliwość oglądania transmisji strumieniowej na żywo przez internet. Wszystkie te cechy sprawiają, że aparat w okulary idealne urządzenie do nagrywania wideo z dźwiękiem, gdziekolwiek jesteś. Jeśli trzeba nagrać rozmowę, spotkanie lub po prostu nagrać doświadczenia z wakacji lub dla różnych dyscyplin sportowych, te okulary z kamerą HD przeznaczone są dla ciebie.

Stylowe okulary z jakość obrazu HD i możliwością strumieniowego przesyłania na żywo przez Internet.

Okulary wifi mieć połączenie z routerem lub po utworzeniu punktu dostępowego, można podłączyć okulary do telefonu komórkowego i tabletu. Kiedy na żywo, czterech użytkowników może być podłączony do swoich okularów i oglądać transmisje na żywo, gdziekolwiek jesteś na świecie. Zaletą jest to, że rejestruje dokładnie to, co można zobaczyć w czasie, gdy ręce są wolne zwłaszcza podczas aktywności sportowej lub na wakacje, gdzie będą one również ochronę przed słońcem. Okulary z kamerą można sterować z P2PLiveCam aplikacji poprzez lokalną sieć Wi-Fi, gdy w połączeniu z telefonem komórkowym lub tablecie. Aplikacja obsługuje system operacyjny Android i iOS i można ją pobrać z Google Play lub iTunes. Inną opcją jest podłączenie go za pośrednictwem lokalnej sieci WiFi do laptopa lub komputera. Nie ma nic łatwiejszego i bardziej praktyczny niż kamery zintegrowane okulary. Zapis z kamery jest przechowywane bezpośrednio w okularach na karty microSD do 64GB (brak w zestawie).

okulary z kamerą HD wifi

Po sparowaniu z telefonem lub tabletem, można zmienić ustawienia aparatu fotograficznego lub fotografii. Można wybrać wideo HD 1080x720Pat 25fps lub 640x480P przy 25fps. Filmy są zapisywane na karcie microSD w formacie ASF i podczas nagrywania poprzez sieć lokalną lub Internet WiFi, są zapisywane w formacie AVI. Zapis z karty można podejrzeć w darmowa VLCPlayer programu lub SMPlayer. Okulary mogą być również stosowanie jako aparat bezpieczeństwa. Wystarczy umieścić je na przykład na stole więc soczewka może monitorować obszar czego potrzebujesz, a dzięki aplikacji można ustawić detekcję ruchu. Alarm powiadomi Cię o wiadomościach obrazu po wykryciu ruchu, a film zostanie nagrany na kartę microSD, a następnie można go pobrać do telefonu komórkowego. Detekcja ruchu jest skuteczna do 6m. Live streaming video i nagrywania wideo z dźwiękiem. Mikrofon jest zdolny do nagrywania dźwięku do 4m. Aplikacja posiada również funkcję, która umożliwia nagrywanie cykliczny, co oznacza, że gdy karta jest pełna, automatycznie usuwa najstarsze rekordy i zapisuje nowe.

okulary z kamerą HD za pomocą WiFi

64 GB przy użyciu karty microSD może nagrać do 64 godzin wideo w rozdzielczości HD 1280x720p. Wbudowana bateria ma pojemność 250mAh na jednym ładowaniu i odnotuje 25 minut nagrania. Okulary mogą być również podłączony do POWERBANK co pozwala przedłużyć czas nagrywania wideo przez podłączonego akumulatora zewnętrznego (na przykład, gdy pojemność POWERBANK jest 2500mAh, czas nagrywania wynosi do 4 godzin). Kamera w okularach może być również podłączony do stałego źródła zasilania poprzez zasilacz USB. Obiektyw posiada 120º kąt widzenia umożliwiający monitorowanie dużego obszaru.  

Okulary posiadają również jedną diodę LED wykonywania, które pozwolą Państwu w orientacji nawet w całkowitej ciemności. To praktyczne oświetlenie docenią w wielu sytuacjach.

 


Cechy:

plus Kamera ukryta w okularach Wifi
plus rozdzielczości HD z możliwością przesyłania strumieniowego na żywo przez internet
plus Wykrywanie ruchu i wysyłanie komunikatów alarmowych.
plus Korzystanie z kart microSD do 64 GB
plus Możliwość zasilania przez POWERBANK
plus Połączenie Wi-Fi za pośrednictwem sieci lokalnej lub połączenia przez router

 

specyfikacje:

Rozdzielczość wideo: 1280x720p przy 25fps, 25fps na 640x480
Audio: nagrywanie dźwięku do 5m
Format nagrywania wideo: AFS / AVI
Pamięć: karta microSD o pojemności do 64GB
Lens: 2 megapiksela CMOS
Kąt widzenia: 120 °
Połączenie: USB
Połączenie przez internet: tak
Liczba połączeń w transmisji na żywo: 4 użytkowników
zakres temperatur -20 do + 60

Zawartość:

1x Wifi okulary z kamerą
Kabel USB 1x
1x Płyta instalacyjna
1x Instrukcja

 

ważna uwaga

Dlaczego warto kupić technologię szpiegowską za pośrednictwem naszego e-sklepu?

Testujemy ciągu kilku tygodni każdy nowy produkt, a po zakończeniu kontroli końcowej jest wliczone w sprzedaży
Nasza oferta nie jest największym na rynku, ale oferujemy wyłącznie produkty sprawdzone przez nas - jakość i niezawodne produkty szpiegowskie
Nie są najtańsze, ale nasi klienci są zadowoleni klienci.
Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży produktów szpiegowskich (kamery szpiegowskie, sprzęt szpiegowski) ponad 5 lat doświadczenia
Fachowe doradztwo przy montażu i naprawy produktów (przez telefon lub e-mail)
Oferujemy 24 miesięcy gwarancji na wszystkie produkty i bezpłatny zwrot w ciągu 14 dni od daty dostawy
Nasza współpraca nie kończy się na sprzedaży, oferujemy wykwalifikowaną obsługę klienta
W przypadku reklamacji, staramy się skrócić czas przetwarzania do minimum (zazwyczaj 7-14 dni). Jeżeli towar nie jest funkcjonalne rozwiązanie jest wyposażony w zamian za nową sztukę

UWAGA: Jeśli okaże produktów konkurencyjnych (przy znacznie niższych kosztach), które mogą mieć taką samą konstrukcję, ale używane składniki, takie jak wzmacniacze, akumulatory itp może być niski koszt (tańsza) wersja produktu, więc mają istotny wpływ w stosunku do całkowitej jakości i operacyjnym życia. Zalecamy klientom rozważyć opłacalność inwestycji i zakupu także zgodnie z tym faktem.

Dyskusja o produkcie (2)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

lau

okulary Wi-Fi do aparatu

Czy można mieć okulary z przezroczystymi soczewkami?

Tłumaczone z: it
Cool Mania

Kamera wifi w okulary HD z możliwością przesyłania strumieniowego na żywo przez internet

Mario Bruchanik odpowiedzieć

Witam tylko w tym modelu: https://www.cool-mania.it/spiare/telecamere-spia/telecamera-spia-nascosta-con-wifi-con-trasmissione-video-live-full-hd-p2p

Tłumaczone z: it
Mir

Przekaz na żywo

Miroslav Antol odpowiedzieć

proszę, jak działa transmisja na żywo przez internet? Interesowałaby mnie jakość obrazu, możliwość podłączenia do urządzenia, a także przechowywanie nagrań. Dziękuję Ci.

Tłumaczone z: cs
Cool Mania

Kamera wifi w okulary HD z możliwością przesyłania strumieniowego na żywo przez internet

Pavel Kováčik odpowiedzieć

Dobry dzień,
Transmisja na żywo działa poprzez sparowanie kamery z routerem Wi-Fi, który ma dostęp do Internetu. Następnie włączysz Internet w telefonie komórkowym i po uruchomieniu aplikacji będziesz wiedział, co aktualnie skanują okulary. Jeśli okulary są prawidłowo podłączone do routera Wi-Fi, telefon komórkowy nie musi znajdować się w pobliżu okularów, ale może też znajdować się w innym mieście. Strumieniowany obraz ma zazwyczaj niższą jakość, niż pozwalają na to okulary. Strumieniowany obraz można zapisywać za pomocą aplikacji bezpośrednio na telefon komórkowy, okulary zapisują również obraz w pełnej rozdzielczości (HD 720p) na kartę pamięci.

Tłumaczone z: cs
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen