Mini USB lampa LED z kamerą WiFi FULL HD i wykrywaniem ruchu + pilot

Kod: 10-177
525,00 zł Cena netto: 437,50 zł
Zamów Czas dostawy - około 1-3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Mini lampa LED USB z ukrytą kamerą WiFi FULL HD i wykrywaniem ruchu + pilot zdalnego sterowania o wymiarach tylko 4x4x7 cm.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Mini USB lampa LED z kamerą WiFi FULL HD i wykrywaniem ruchu + pilot. Niepozorna mini lampa LED o naprawdę mikro wymiarach 4x4x7cm kryje potężną kamerę FULL HD a o rozdzielczości Full HD 1920x1080 z prędkością 25 klatek na sekundę, która rejestruje każdy szczegół dźwiękiem.

Wszystko to sprawia, że lampa ta jest świetną, nieobserwowalną osłoną do użytku w pomieszczeniach. Lampkę nocną można postawić na półce lub stole, a następnie można oglądać w czasie rzeczywistym odpowiednio nagrywać zdarzenia w monitorowanym obszarze. Wszystkie funkcje lampy są kontrolowane przez bezpłatną aplikację „TinyCam” na smartfony (iOS, Android). Pakiet zawiera również pilot zdalnego sterowania, za pomocą którego można zmienić natężenie światła lampy.

Kamera bezpieczeństwa może być podłączona do domowego routera za pośrednictwem WIFI lub P2P, umożliwiając wyświetlanie obrazu w dowolnym miejscu i czasie za pomocą telefonu komórkowego. Przechwycone rekordy przechodzą kompresję H.264 w celu zmniejszenia rozmiaru pliku, a następnie są przechowywane na karcie micro SD obsługiwanej do 128 GB . Zabezpieczająca kamera IP w lampie jest szczególnie odpowiednia do monitorowania domu, mieszkania, dzieci, zwierząt domowych, ale znajdzie zastosowanie w biurze i innych miejscach, w których chcesz mieć przegląd podczas nieobecności , ponieważ czujnik ruchu zawsze powiadomi Cię o nieoczekiwanych wizytach poprzez powiadomienia bezpośrednio na Twój telefon komórkowy. Możesz kupić online za dobrą cenę bezpośrednio w naszym sklepie.

lampa szpiegowska

Lampa LED jest uzupełniona przez pilota zdalnego sterowania, który pozwala przełączać lampę on / off zdalnie lub zmienić poziom luminancji z trzech oferowanych trybów w zależności od potrzeb.

ukryta kamera w lampie

Mini lampa LED oferuje dwie opcje zasilania. Jeden składa się z wysuwanego portu USB, który można podłączyć bezpośrednio do laptopa / komputera lub ładowarki zewnętrznej . Drugą opcją zasilania jest dołączony kabel USB i zasilacz sieciowy do podłączenia do źródła elektrycznego .

mini lampa led z kamerą

Funkcje:

PLUS Mini lampa LED USB z kamerą FULL HD
plus Lampka nocna z 3 poziomami luminancji
PLUS Czujnik ruchu z alarmem
plus Połączenie P2P + WiFi
PLUS Wykorzystuje kartę microSD do 128 GB
plus Wideo na żywo - streaming na żywo
plus Mikro wymiary: 4 * 4 * 7 cm

 

Dane techniczne:

Optyka: CMOS 1,0 Mpx
Rozdzielczość wideo: 1920 x 1080 P.
Format wideo: AVI
Liczba klatek na sekundę: 25 fps
Kąt widzenia: 120 °
Karta pamięci: karta Micro SD / TF maks. 128 GB
Napięcie ładowania: DC-5 V.
Temperatura pracy: od -10 do 60 ℃
Wymiary: 4 * 4 * 7 cm

Zawartość Paczki:

1x lampa LED z kamerą WiFi HD
1x kabel USB
1x adapter AC / DC
1x Pęseta
1x czytnik kart USB Micro SD
1x instrukcja

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen