Veho Pebble Pro XT-13200mAh - przenośny akumulator

Kod: 11-137
U$108.90 Cena netto: U$90.75
wyprzedany Przepraszamy, ten produkt jest aktualnie niedostępny.
Tak! Wysyłamy do US

Veho Pebble XT 13200mAh przenośny akumulator i ładowarka do notebooków, telefonów komórkowych, odtwarzaczy MP3, urządzeń GPS, aparaty fotograficzne i wiele innych.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Veho Pebble XT 13200mAh przenośny akumulator i ładowarka do notebooków, telefonów komórkowych, odtwarzaczy MP3, urządzeń GPS, aparaty fotograficzne i wiele innych.

OTOCZAK ™ Pro-XT to dodatek dla wszystkich tych, którzy znajdują się na krótko zasilanie podczas podróży lub podczas nieobecności głównego zasilania przez dłuższy czas musi mieć. OTOCZAK ™ Pro-XT wyposażony jest w 10 złącza do najbardziej popularnych laptopów / notebooków / tabletów i 5 złącza do najbardziej popularnych telefonów (Samsung / Micro USB / mini USB).

OTOCZAK ™ Pro-XT ma możliwość wyboru prawidłowego napięcia do urządzenia i możliwość ładowania zarówno laptopa i telefon w tym samym czasie. Kamyk ™ Pro-XT statki z multi regionalnym adaptera ładowania, dzięki czemu można ładować niezależnie od celu podróży.

Nie tylko ładować urządzenia przenośne takie jak iPhone (za pomocą własnego kabla), Blackberry, iPad również opłaty najczęstsze notebooków.

Dzięki ogromnej ocenie 13200mah może ładować iPhone ponad 10 razy i pięć różnych końcówek do telefonów komórkowych i notebooków 10 różnych końcówek (16V i 19V na wyjściu 3.5A) to jest naprawdę uniwersalne.

* Należy pamiętać, że produkt ten nie zawiera złącze Jabłko Błyskawica *
Veho Pebble Pro XT-ładowarki i baterii do notebooka i tabletu

Najważniejsze funkcje:

- Masywne pojemność 13200mAh stanie rozszerzenie najpopularniejsze laptopy / książki netto / tabletki do 3,5 amp przez minimum 2 do 5 godzin czasu pracy (w zależności od specyfikacji urządzenia)
- 10 Złącza do najbardziej popularnych laptopów / notebooków książek netto / złączy i 5 urządzeń dla przenośnych urządzeń przenośnych Blackberry / Smartphone / inne USB
- Tryb automatyczny odcinający do ochrony przed zwarciem, nadmiar prądu, ponad-ładowania, rozładowania i ponad-
- Podwójny ładowania laptopa i telefonu jednocześnie portu
- Statki z wielu regionów głównej Idealny adapter do ładowania ładowanie w ruchu bez względu na kraj, w którym się znajdujesz.

Pudełko zawiera:

- Pebble Pro
- 10 Złącza do laptopów
- 5 Złącza do telefonów
- Wielu Region Adapter ładowania
- Pokrowiec
- Instrukcja obsługi

Należy pamiętać, że VCC-A010-PRO-XT obecnie nie zawiera końcówki do ładowania żadnych MacBook. Ponadto należy pamiętać, że OTOCZAK ™ Pro-XT został zaprojektowany wyłącznie do ładowania notebooków i laptopów poprzez port USB DC oraz naliczanych przez urządzenia do portu USB. To nie obciąży innych urządzeń elektronicznych, które nie należą do żadnej z tych kategorii.


Veho Pebble Pro-XT bateria i ładowarka do laptopa i tabletu

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen